Alfa Romeo představila v Ženevě nové SUV

Jestliže patříte mezi zaryté příznivce této značky, mohl by se vám líbit model, který nabízí spoustu vychytávek. Alfa představila kompaktní SUV, se jménem Tonale, které by mohlo zvýšit příjmy této značky. Vypadá docela luxusně, co?

Alfě zůstává typický design

Sice jde o nový model, nicméně v autě naleznete typické prvky, jako obvyklé tubusy přístrojů, přední maska zase připomíná Alfu Romeo Brera. Zarytí alfisti objeví v autě dvě vymoženosti.

  • Program Alfisti
  • Aplikace Paddock

První ze zmíněných programů nabídne spojení s diskuzními fóry této značky, stejně také bude možné svolat případný sraz fanoušků. Aplikace Paddock vyniká tím, že si budete moci přes ni nakoupit online doplňky do vašeho miláčka. Není to sice to, na co by auto jezdilo, pro někoho to ale jistě bude, lákavá nabídka. Jste příznivcem elektroniky, nebo máte raději jednoduchá zařízení?

Koupit ji budete moci nejdéle v roce 2022

Alfa Romeo nabídne Plug- in- hybrid, přesnější informace se ale zatím nedozvíme. Je ale nutno dodat, že automobilka dává důraz na to, aby si na své přišli především příznivci sportovních aut, budeme se tak moci těšit i na ostřejší jízdu. Do sériové výroby by měla jít příští rok. Na bližší informace si bohužel ale budeme muset ještě počkat, v podstatě víme jen to, že jde o SUV do zásuvky. Myslíte, že bude mít úspěch? To se pozná časem.

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora