Alfě Romeo unikla brožura k modelu 4C

Mnoho obdivovatelů netrpělivě čeká na to až se Alfa Romeo 4C začne prodávat. Vše je naplánované na začátek příštího roku, kdy se na trzích objeví ve speciální tisícové sérii 4C Launch Edition. Ovšem dnes unikla brožura ke kupé 4C a můžete se tak podívat, jak to Alfě Romeo 4C sluší v jednotlivých kombinacích.

Pro připomenutí, sériová podoba Alfy Romeo 4C se odhalila v březnu letošního roku na ženevském autosalonu. Díky uniklým snímkům zjistíme, že nové italské kupé bude k dispozici v šesti různých lacích se čtyřmi sadami litých kol. I brzdové třmeny budou k mání ve čtyřech odstínech. Dalšími prvky exteriéru můžou být kryty zrcátek v černé chromované barvě, decentní zadní spoiler, karbonové kryty světlometů nebo sportovní koncovka výfuku. Zákazník si bude moci vybrat ze čtyř různých typů sedadel a to včetně těch s potažením červené kůže.

Alfa Romeo 4C je poháněna 1,75litrovým přeplňovaným čtyřválcem TBi o výkonu 240 koní, který je přenášen na zadní kola prostřednictvím automatické dvouspojkové převodovky TCT. Nová 4C zrychlí na stovku za 4,5 sekundy a dosáhne nejvyšší možné rychlosti 250 km/h. Prozatím si nakonfigurujte svoji vysněnou 4C a odpočítávejte dny do ledna příštího roku.

Mohlo by vás zajímat:  Nový aktivní systém pro udržování rychlosti BMW Motorrad

Zdroj: autoedizione.com