Audi a Satoranský pokračují ve společné jízdě

Unnamed

Značka Audi pokračuje v úspěšném partnerství s Tomášem Satoranským, nejlepším českým basketbalistou současnosti. Aktuálně jediný Čech v NBA jezdí již řadu let ve vozech s logem čtyř kruhů a ve spolupráci se značkou Audi připravuje pro své fanoušky soutěž o zajímavé ceny.

„Tomáš Satoranský se díky velké píli a talentu vypracoval z Folimanky až do NBA,“ říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „Je prototypem mladého a úspěšného Čecha, který prorazil až do nejlepší basketbalové ligy světa a zároveň zaznamenává mimořádné úspěchy i s českým reprezentačním týmem. Tomáš je dlouholetým fanouškem značky Audi a my si přejeme, abychom společně dojeli k dalším úspěchům.“

Mohlo by vás zajímat:  První skica Škoda Vision IN: Zajímavé kompaktní SUV, které v Evropě bohužel nekoupíme

Osmadvacetiletý Tomáš Satoranský je aktuálně jediným Čechem, který hraje v nejlepší basketbalové soutěži na světě. Úspěšný basketbalista je oficiální tváří značky Audi v České republice od loňského roku, ale vozy Audi jsou pro něj srdeční záležitostí již mnohem delší dobu. „S vozy Audi jezdím už od doby, kdy jsem hrál v Barceloně, a naprosto mi vyhovují,“ dodává Tomáš Satoranský. „Kvůli rodině teď preferuji větší vozy a jeden z Q modelů mám i v Chicagu, takže jsem se v SQ7 cítil hned jako doma. Není důvod měnit vítězného koně.“

Mohlo by vás zajímat:  První render Octavie Combi III

Společné jízdy Tomáše Satoranského a Audi se mohou zúčastnit také fanoušci na sociálních sítích. Již v září se pro ně spustí soutěž o zajímavé ceny. Celkový vítěz získá dres týmu NBA Chicago Bulls s podpisem české basketbalové hvězdy.

Osmadvacetiletý Tomáš Satoranský je teprve čtvrtým Čechem v historii, který se prosadil v NBA, nejlepší basketbalové soutěži na světě. Český reprezentant hrával v minulosti za týmy USK Praha, CB Sevilla a FC Regal Barcelona. V letech 2016 až 2019 se mu mimořádně dařilo v roli rozehrávače týmu Washington Wizards a v současnosti obléká dres týmu Chicago Bulls. Na začátku roku 2019 zaznamenal jako první Čech v NBA tzv. „triple double“ (díky 18 bodům, 12 doskokům a 10 asistencím), a to při vítězství nad týmem Milwaukee, který patří v NBA mezi naprostou elitu. V září 2019 slavil Tomáš Satoranský další mimořádné úspěchy. Po skvělých výkonech obsadil se svými spoluhráči v českém národním basketbalovém týmu šesté místo na mistrovství světa v basketbalu, což je historicky nejlepší výsledek české reprezentace. Fanoušci Tomáše navíc zvolili nejužitečnějším hráčem turnaje.

Zdroj: TZ  Audi
Tomáš Dostál

O Tomáš Dostál

Kontakt na autora: tomas.dostal@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora