Audi R8 dostalo stylingový paket od Regula Tuning

Také jste vždy měli zalíbení v automobilech s rozměrnou maskou chladiče? Pokud jste odpověděli kladně, udělá vám tohle Audi od Regula Tuning určitě radost. Tak velkou masku totiž R8 ještě nikdy neměla!

Celý balíček se jmenuje Grandiose a určitě nejviditelnější změnou oproti R8 bez tohoto balíčku je výrazný přední nárazník. Ten nejen, že obsahuje masku, která by z fleku rozcuckovala nějaké malé dítě na chodníku u silnice, ale je doplněna o další dvě „postranní“ masky, které však nejsou o moc menší. Vzadu byl německý tuner docela umírněný – nové je pouze křídlo, nárazník a výfuky. Ovšem korunu vzhledu nasazují 20-ti palcová kola Oxigin! Ty mají obuty pneumatiky o rozměru 235/30 vpředu a 295/25 vzadu. 

Mohlo by vás zajímat:  Mercedes-Benz CLA Street Art Car - exponát moderního umění

Balíček si mohou pořídit pouze majitelé R8 před faceliftem, který proběhl v letošním roce. Kit je dostupný pro verze s osmi i desetiválcem. V10 navíc dostala vylepšení motoru díky kterému se výkon zvedne z 525 na 560 koní. A cena? Z vskutku grandiózní aero paket dáte 7 698 euro (cca 195 000 Kč), za úpravu motoru pak dalších 1 398 euro (cca 35 000 Kč). Jestli to je dobře investovaná částka nechám na každém z Vás…