Audi R8 GT možná ještě v silnější verzi

Audi se svým modelem R8 GT zabodovalo a úspěšně zamíchalo s trhem supersportovních vozů. Teď  však byla na Nordscheife zachycena tajemná verze připomínající R8 GT.

Špionážní fotografové z magazínu TopSpeed před pár dny získali záběry z testování Audi R8.  Na těchto fotkách je toho dost zajímavého, protože odhalují podivně vypadající Audi R8 GT. Proč píšu podivné? Odpověď je jednoduchá, na první pohled totiž vypadá jako normální R8 GT, ale na druhý jsou při bližším prozkoumání vidět speciální doplňky.

Mohlo by vás zajímat:  ABT Audi S7 Sportback - rychlost přes 300 km/h (video)

K speciálním doplňkům patří nové otvory pro proudění vzduchu podobné těm, jaké jsou na závodní verzi R8 GT3. Dále se objevila křidélka na spodní hraně předního nárazníku, která jsou o něco větší ve srovnání s původní R8 GT. Nakonec je tu zadní křídlo o větších rozměrech, než jaké najdeme na původní GT.

Jsou možné 2 varianty: buď se jedná o decentní facelift současné R8 GT nebo o další speciální silnější edici. Vše by mohlo být spojeno s nedávným omlazením modelu R8. Zatím nezbývá než čekat, co Audi v budoucnu nabídne v modelové řadě R8.

Mohlo by vás zajímat:  Porsche 911 SC Targa hledá majitele

Fotografie: TopSpeed