Autoodstrejdy.cz – půjčujte si auta mezi sebou

Hledáte navýšení svého příjmu, jednoduše a bez námahy? Vaše vozidlo vám může začít slušně vydělávat. Autopůjčovna autoodstrejdy.cz vám najde zájemce o vypůjčení Vašeho vozidla. V tomto ohledu se jedná o zcela nový a revoluční koncept autopůjčovny.

Na webu www.autoodstrejdy.cz najdete automobily od lidí jako jste Vy. Půjčují je dále za velice nízké ceny, které začínají už od 150 kč za den půjčení. Můžete si zde vypůjčit v podstatě jakýkoliv dopravní prostředek o polovinu levněji než v klasické autopůjčovně. Majitelé automobilů platí za jejich prezentaci webu www.autoodstrejdy.cz. Jejich dopravní prostředek je nabízen ostatním přímo v lokalitách, které si majitel zvolí. Majitel si sám určuje cenu a podmínky, za kterých bude svůj prostředek půjčovat.

Mohlo by vás zajímat:  Co bude na Legendách - DTM speciály zlaté éry

Návštěvnost webu autoodstrejdy.cz je přes 20.000 návštěvníků měsíčně.

Hlavní myšlenkou webu je dát lidem možnost přivydělat si půjčováním svého automobilu, dodávky, přívěsu, karavanu nebo třeba raftu. Na druhé straně klienti, kteří poptávají tyto dopravní prostředky, mají obrovský výběr za skvělé ceny a to přímo v místě bydliště.

Trh půjčování aut a ostatních dopravních prostředků je dnes obrovský a do budoucna bude počet půjčených aut stoupat. Žijeme v době, kdy lidé potřebují tyto prostředky ať už na dojíždění do práce nebo na podnikání. Velice častou situací je stěhování. Potřebuje stěhovací auto a Vaše se zrovna porouchalo? Co uděláte? Rychle seženete náhradu – AutoOdStrejdy!

Mohlo by vás zajímat:  Co bude na Legendách - Porsche Classic Club

Jeden příběh…
Klient autopůjčovny pan Petr si koupil vytoužené vozidlo za 800 tisíc korun. Měl ho dva roky a byl s ním spokojený. Ale provoz auta něco stojí. Petr měl dobré zaměstnání, ale na podzim se společnost pro kterou pracoval přemístila do Německa a on přišel o veškeré příjmy. Situace ho donutila k prodeji vozu. Jel tedy do autobazaru, kde si myslel, že prodá svoje auto alespoň za 500 tisíc korun a částečně tak vyřeší svoji finanční situaci. Byl šokován, když mu za auto nabídli pouze 160 tisíc. V ten den se Petr dozvěděl na sociální síti o projektu AutoOdStrejdy a kontaktoval manažera ve svém regionu. Na schůzce se dozvěděl, že svoje auto nemusí prodávat, když ho bude pár dní v měsíci půjčovat. Získá tak pasivní příjem. To se Petrovi zamlouvalo a dnes mu auto vydělává průměrně 8 tisíc korun každý měsíc po odečtení provozních nákladů a pojištění. Nyní má Petr skvělou práci a je rád, že auto tenkrát neprodal.

Mohlo by vás zajímat:  Trabantem Jižní Amerikou - Co předcházelo

 

TOTO JE KOMERČNÍ SDĚLENÍ. WEB AUTOZINE.CZ NEODPOVÍDÁ ZA JEHO OBSAH.