Autorizovaný servis vždy nabídne víc. Do kvalitní práce za kratší čas se investovat vyplatí

muscular-car-service-worker-repairing-vehicle

Patříte mezi hrdé majitele vozu a chcete dopřát svému miláčkovi co nejlepší péči? Staráte se o něj pravidelně, jezdíte na prohlídky, měníte olej, kontrolujete brzdy, čistíte klimatizaci, ale přemýšlíte, zda se vyplatí si za tuto péči připlatit v autorizovaném servisu? Autorizovaný servis totiž není tak drahý, jak se může na první pohled zdát.

Nejlepší péče

Určitě jste do pořízení nového vozu investovali čas a peníze, takže zároveň očekáváte od toho i několik let dobré služby. Aby tomu tak bylo, musíte se o něj přiměřeně starat, nic nepodceňovat a pravidelně navštěvovat servis. Díky prevenci a včasné akci můžete zabránit potencionálnímu nebezpečí a vyřešit problémy včas, než narostou do větších rozměrů.

Pouze ten, kdo si prošel tímto postupem, to může potvrdit. A má to opravdu svou logiku. Autorizovaný servis je zárukou odborné péče, mechanici pravidelně absolvují školení od výrobce. Komu jinému byste tedy měli svěřit svého miláčka než do rukou vyškolených odborníků?

Zdroj obrázku: Freepik

Odhad ceny opravy předem a použití originálních dílů

Autorizované servisy mají předem stanovený čas na konkrétní opravu, díky čemuž snáze odhadnou cenu opravy. Jelikož mechanici modely znají a jsou pravidelně školeni, zkrátí se doba diagnostiky. Zatímco na druhé straně u neautorizovaných servisů často mechanici tápou, samotná diagnostika trvá dlouho, přičemž kolikrát skončí rovněž u autorizovaného servisu. V konečném součtu budete bez svého auta kratší dobu.

Mohlo by vás zajímat:  Hmyz z karoserie lze odstranit celkem snadno, pozor ale na poškození laku

Při opravách vozu je autorizovaný servis tou nejlepší volbou, vyvarujete se tak nemilého překvapení v podobě neoriginálních dílů. Autorizované servisy výhradně používají originální díly nebo díly a technologie schválené výrobcem auta.

Záruka

V autorizovaném servisu mají k dispozici potřebnou diagnostiku, která ušetří čas i finance. Tato diagnostika je aktuální a mohou využít také pomoci řad inženýrů od výrobce.

Záruka na práci je šest měsíců, na náhradní díly až dva roky. Za provedenou práci ručí výrobce vozidla, když vsadíte na neautorizovaný servis, ručí za něj pouze on. Další velkou výhodou autorizovaného servisu je zápis do servisní knížky. Servisy si totiž vedou evidenci o každé vaší návštěvě.

Zdroj: https://wheelforcecentre.com/authorized-car-service-centre-or-the-local-mechanic-know-what-is-better-for-your-car/