Legendy nabídnou řadu automobilových unikátů. Tyhle si nenechte ujít

V termínu 27. – 28. května 2023 se v Praze konají Legendy. Unikátní motoristická slavnost, která slaví jubilejní desáté výročí. A jako předchozí roky, u letos láká na celou řadu unikátů. Co byste si neměli nechat ujít? Tady je několik tipů, které jsou zároveň i důvodem, proč na legendy vyrazit. Německé hvězdy – německé značky To je hlavní téma slavnosti Legendy 2023.

Číst více

Motoristická slavnost Legendy 2023 už za měsíc. Tohle důležité info potřebujete znát

Už se to blíží. Co? Přece motoristická slavnost Legendy, která se i letos uskuteční v Praze. Historie této unikátní motoristické události sahá až do roku 2013, kdy se uskutečnil první ročník. Rychlým výpočtem zjistíte, že letos uplyne již deset let od chvíle, kdy se mohli fanoušci aut poprvé pokochat unikátními automobilovými skvosty. A letos, v roce 2023, tomu nebude jinak.

Číst více

Co nabídnou letošní Legendy? Tohle byste si neměli nechat ujít

I letos se uskuteční automobilová akce Legendy. Termínem je poslední květnový víkend, konkrétně 27. – 28. května. Místem je Výstaviště Praha – Holešovice. V sobotu budou brány areálu otevřeny v termínu 9.00-20.00, v neděli potom v čase 9.00-17.00. A co vlastně letošní Legendy nabídnou a proč si je nenechat ujít? Německé hvězdy Téma letošního ročníku je jasné – Německé hvězdy.

Číst více

Konec května bude patřit milovníkům aut. Uskuteční se Legendy

Každá doba má své legendy. Každý máme svou legendu. Přesně takto zní slogan v České republice již tradiční motocyklové slavnosti, která má název Legendy. Pro letošní rok by si fanoušci (nejenom) automobilů měli do kalendáře zapsat datum 27. – 28. května 2023. Pamětníkům této akce raději připomínáme – žádné Bohnice, jak tomu bylo zvykem v počátcích ročníku, ale Výstaviště Praha – Holešovice.

Číst více

Legendy přivezou do Prahy opět unikátní automobilové skvosty. Tyhle si nesmíte nechat ujít

Poslední květnový víkend by měl do Prahy zamířit každý milovník aut. Proč? Po covidové pauze se opět koná motoristická slavnost s názvem Legendy. Termín i místo jsou jasně dané. Pro připomenutí – 28.-29. KVĚTNA 2022 Výstaviště Praha – Holešovice. A hlavní téma výstavy? Italská vášeň. To znamená přehlídku vozů Alfa Romeo, Fiat, Maserati, Ferrari, Lamborghini, ale i mnohých dalších.

Číst více

Konec května bude patřit unikátním autům. Stačí navštívit pražské Legendy

Na poslední květnový víkend se těší nejeden fanoušek aut. Po letech, kdy do mnoha akcí vstoupil covid, se bude opět konat automobilová slavnost s názvem Legendy. První ročník se konal už v roce 2013 a od té doby se akce vryla do srdcí všech fanoušků a milovníků aut. Ti se naposledy sešli v roce 2019. A letos se konečně sejdou znovu. Kdy a kam?

Číst více

Kia odhaluje studii Concept EV9 – ukázka vize poskytovatele řešení trvale udržitelné mobility

Kia dnes odhalila první oficiální snímky koncepčního modelu Kia Concept EV9 – čistě elektrického SUV, které zhmotňuje zasazení značky Kia stát se poskytovatelem řešení trvale udržitelné mobility. Kia Concept EV9, přicházející v návaznosti na uvedení modelu EV6, je poutavým nahlédnutím do budoucnosti čistě elektrického SUV, které kombinuje progresivní design, nejmodernější technologie a propracované čistě elektrické hnací ústrojí v jediném balení.

Číst více

Nová Kia Sportage se české veřejnosti poprvé představí na veletrhu e-SALON

Poprvé v České republice představí automobilka Kia novou generaci svého nejoblíbenějšího SUV modelu Sportage PHEV na veletrhu čisté mobility e-SALON. Uvede také vozy e-Niro, Kia Sorento PHEV a rovněž zcela nový čistě elektrický crossover EV6. Tyto tři modely budou zájemcům k dispozici i pro testovací jízdy. Návštěvníky veletrhu automobilka Kia rovněž seznámí s novými službami a plány na podporu dalšího rozvoje elektromobility v Česku.

Číst více