Legendy 2023 Fb 1024x538.jpg

Legendy nabídnou řadu automobilových unikátů. Tyhle si nenechte ujít

V termínu 27. – 28. května 2023 se v Praze konají Legendy. Unikátní motoristická slavnost, která slaví jubilejní desáté výročí. A jako předchozí roky, u letos láká na celou řadu unikátů. Co byste si neměli nechat ujít? Tady je několik tipů, které jsou zároveň i důvodem, proč na legendy vyrazit. Německé hvězdy – německé značky To je hlavní téma slavnosti Legendy 2023.

Číst více
Legendy 2018 Foto Jan Starek 25 1024x683.jpeg

Motoristická slavnost Legendy 2023 už za měsíc. Tohle důležité info potřebujete znát

Už se to blíží. Co? Přece motoristická slavnost Legendy, která se i letos uskuteční v Praze. Historie této unikátní motoristické události sahá až do roku 2013, kdy se uskutečnil první ročník. Rychlým výpočtem zjistíte, že letos uplyne již deset let od chvíle, kdy se mohli fanoušci aut poprvé pokochat unikátními automobilovými skvosty. A letos, v roce 2023, tomu nebude jinak.

Číst více
Legendy 2018 Foto Jan Starek 26 1024x683.jpeg

Co nabídnou letošní Legendy? Tohle byste si neměli nechat ujít

I letos se uskuteční automobilová akce Legendy. Termínem je poslední květnový víkend, konkrétně 27. – 28. května. Místem je Výstaviště Praha – Holešovice. V sobotu budou brány areálu otevřeny v termínu 9.00-20.00, v neděli potom v čase 9.00-17.00. A co vlastně letošní Legendy nabídnou a proč si je nenechat ujít? Německé hvězdy Téma letošního ročníku je jasné – Německé hvězdy.

Číst více
Legendy 2018 Foto Jan Starek 24 1024x683.jpeg

Konec května bude patřit milovníkům aut. Uskuteční se Legendy

Každá doba má své legendy. Každý máme svou legendu. Přesně takto zní slogan v České republice již tradiční motocyklové slavnosti, která má název Legendy. Pro letošní rok by si fanoušci (nejenom) automobilů měli do kalendáře zapsat datum 27. – 28. května 2023. Pamětníkům této akce raději připomínáme – žádné Bohnice, jak tomu bylo zvykem v počátcích ročníku, ale Výstaviště Praha – Holešovice.

Číst více
Ydray Cupra Urbanrebel Concept 001 Small

CUPRA UrbanRebel Concept: Jak vznikala jedna z hvězd IAA

Úkolem bylo vytvořit budoucí elektrickou vizi značky CUPRA. Před touto výzvou stál tým designérů CUPRA, který však v ostatních aspektech dostal pro návrh koncepčního vozu volnou ruku. A tak se zrodila studie CUPRA UrbanRebel Concept jako nejradikálnější interpretace městského elektromobilu, inspirovaná světem motoristického sportu. Jak tuto výzvu vnímal tým designérů?

Číst více
Kia Náplavka2021 Stonic Gtline,,sorentophev 03

Kia přiveze na pražskou náplavku tři premiéry – nejnovější modely Ceed i nový elektromobil EV6

Návštěvníci pražské náplavky si budou moci poslední srpnový víkend poprvé v České republice prohlédnout hned tři novinky značky Kia. Automobilka na výstavě ‚Auta na náplavce‘, která se bude konat od 26. do 29. srpna, představí v české premiéře facelift sportovní verze modelu ProCeed GT a kombi varianty Ceed Sportswagon.

Číst více
Hyundai Wrc Powers Into New Hybrid Era I20 N Rally1 2022 3 4 Back

Legendy přivezou do Prahy opět unikátní automobilové skvosty. Tyhle si nesmíte nechat ujít

Poslední květnový víkend by měl do Prahy zamířit každý milovník aut. Proč? Po covidové pauze se opět koná motoristická slavnost s názvem Legendy. Termín i místo jsou jasně dané. Pro připomenutí – 28.-29. KVĚTNA 2022 Výstaviště Praha – Holešovice. A hlavní téma výstavy? Italská vášeň. To znamená přehlídku vozů Alfa Romeo, Fiat, Maserati, Ferrari, Lamborghini, ale i mnohých dalších.

Číst více
Beautiful Car

Konec května bude patřit unikátním autům. Stačí navštívit pražské Legendy

Na poslední květnový víkend se těší nejeden fanoušek aut. Po letech, kdy do mnoha akcí vstoupil covid, se bude opět konat automobilová slavnost s názvem Legendy. První ročník se konal už v roce 2013 a od té doby se akce vryla do srdcí všech fanoušků a milovníků aut. Ti se naposledy sešli v roce 2019. A letos se konečně sejdou znovu. Kdy a kam?

Číst více