Autozastavárna Praha

V dnešní době se můžete ocitnout bez peněz v podstatě znenadání. Co ale v takové situaci dělat? Jíst musíte a energie za Vás také nikdo nezaplatí. Zajímavou možností pro Vás může být zastavení vašeho auta v autozastavárně. Vaše vozidlo zde na určitý čas zanecháte a autozastavárna Vám na oplátku půjčí peníze. Zapůjčená suma přitom může sahat až k 80 % tržní hodnoty vozidla.

Autozastavárna v Praze

V Praze funguje například http://www.autozastavarna.tv/ . Co je zde k zastavení auta potřeba? Stačí jen prokázat se nutnými doklady a souhlasit s určením zástavní hodnoty vozidla, která je určena jeho technickým stavem a rokem výroby. Po sepsání přehledné a jednoduché smlouvy již nic nebrání výplatě peněz!

Nemějte obavy, že Vaše vozidlo bude pro autozastavárnu nevyhovující. Do zástavy je možné dát vozy téměř všech značek. Celou řadu podrobnějších informací Vám k tomu sdělí pracovník firmy na základě správně vyplněného formuláře sloužícímu k online zástavě vozidla.

Zastavárně nemusíte říkat, na co zapůjčené peníze využijete. To je zcela na Vás! Nikdo se o účel půjčky nebude zajímat a je to právě diskrétnost, která firmu zdobí. Osobní schůzku si můžete sjednat na telefonu 778 008 009 a při osobní návštěvě pobočky autozastavárny v Praze v Breicetlově ulici se na vše podrobně informujte.

Máte obavy, že se Vám nemusí podařit vrátit peníze včas a o své vozidlo potom přijdete? Nebojte se! Autozastavarna.tv  Vám nabízí také možnost zaplatit poplatek, jehož prostřednictvím si smlouvu prodloužíte. Váš vůz se přitom bude po celou dobu platnosti smlouvy cítit jako v bavlnce. Bude zaparkován v nepřetržitě hlídaných prostorech. Druhou variantou je zástava vozidla oproti notářskému zápisu, kdy je možnost vozidlo nadále běžným způsobem využívat. Peníze za zástavu přitom získáte rychleji, než kdybyste ho nenávratně prodávali do autobazaru. Získat ho zpět navíc můžete v případě splnění podmínek dříve, než máte stanoveno ve smlouvě! Zástavy aut v Praze jsou hračka.

Mohlo by vás zajímat:  Příprava automobilu na zimu

Autozastavarna.tv – kontakt


 

Komentáře