AvtoVAZ ukázal luxusnější verzi kombi Largus

AvtoVAZ bude mít na moskevském autosalonu pořádně napilno. Vedle ústřední novinky, kterou bude Lada Vesta, se totiž představí i množství dalších, neméně zajímavých novinek. Mimo sportovní Kalinu Sport to bude třeba na město orientovaná Lada 4×4 Urban nebo dvojice módné oplastovaných kombíků – Kalina CrossLargus Cross. Druhý jmenovaný se přitom dočká i dalšího doplnění nabídky.

O luxusní verzi se Dacii Logan MCV nejspíše ani nezdálo, ale jeho dvojče s logem Lady a nápisem Largus na zádi se přesně něčeho takového dočká. Verze VIP se od běžně prodávaných modelů liší bílou karosérií s černými litými koly, střechou a sloupky karosérie. Dále nechybí mlhovky, opět na pozadí s černým plastem, a chromované střešní ližiny.

Mohlo by vás zajímat:  Renault představil další podrobnosti k modernizovanému Méganu

Mnohem zajímavější je však interiér s koženým volantem a podivně vypadající imitací dřeva. Nově čalouněná jsou i sedadla ve dvoubarevném odstínu s otazníkem, zda-li se jedná o kůži nebo ne. Vzhledem k tomu, že výrobu tohoto automobilu má na starosti oddělení Lada Sport, najdeme pod kapotou mírně posílenou zážehovou šestnáctistovku o výkonu 136 koní

Kdy se Largus VIP dostane k běžným zákazníkům zatím Lada neupřesnila. Prvními, kdo tento vůz vyzkouší, budou samotní vrchní činovníci AvtoVAZu včetně jeho prezidenta Bo Anderssona.

Mohlo by vás zajímat:  Chevrolet představil nový Spark

Zdroj: Lada