Bernard Fest letos vyvrcholí koncertem skupiny Kabát

Bernard Fest (1)

Jaký by to byl začátek léta na Vysočině bez tradičního Bernard Festu. Pořadatelé připravili program, který nemá slabé místo, a který tentokrát vygraduje koncertem nejslavnější české rockové kapely současnosti. Horní náměstí v Humpolci ale bude znít hity mnoha populárních kapel po oba dva dny.

Na seznamu vystupujících jsou také Mig 21, No Name, Wohnout či Janek Ledecký. Nebudou chybět Rybičky 48, jejichž koncert loni zmařila průtrž mračen. „Hned na místě jsme se domluvili, že letos kapela přijede znovu,“ vzkazuje fanouškům oblíbené skupiny hlavní pořadatel festivalu Zdeněk Mikulášek.

Mohlo by vás zajímat:  Rozhodnutí jestli benzín nebo diesel je stále těžší. Pomohou zkušenosti i fakta

 

PÁTEK 16. 6. 2023

15.00 SKYLERR (Ukrajina)

17.00 GARAGE

19.00 NO NAME

21.00 MIG 21

23.00 THE HEIMATDAMISCH

SOBOTA 17. 6. 2023

10.00 KAŠPÁREK V ROHLÍKU

12.00 JAROSLAV UHLÍŘ

14.00 IDA KELEROVÁ A ČHAVORANGE & HUDEBNÍCI ČESKÉ FILHARMONIE

16.00 WOHNOUT

18.00 JANEK LEDECKÝ

20.00 RYBIČKY 48

22.00 KABÁT

 

Festival vždy dává prostor i kvalitním hudebním počinům mimo hlavní proud. V Humpolci tak tentokrát bude k slyšení unikátní projekt Hej Romale zpěvačky Idy Kelarové, která vystoupí s pěveckým sborem Čhavorenge v doprovodu hudebníků České filharmonie. Na Vysočinu po roce vrátí i němečtí The Heimatdamisch, kteří si loni získali publikum originálními úpravami světových hitů. Nebude chybět tradiční sobotní dopolední program pro děti s Jaroslavem Uhlířem a Kašpárkem v rohlíku.

Mohlo by vás zajímat:  Populární Ford s litrovým motorem selhal v testu známého německého časopisu

Festival už v polovině června

Bernard Fest se letos odehraje 16. a 17. června 2023. To je změna proti předchozím ročníkům, které probíhaly v druhé polovině června.

 Čím dříve, tím levněji

Vstupenky je možné zakoupit na webu www.bernardfest.cz a ve značkové prodejně Rodinného pivovaru Bernard v Jihlavské ulici v Humpolci. Dvoudenní vstupenky budou do konce května za 1500 korun, cena dvoudenní vstupenky před festivalem bude 1750 korun. Na místě budou dostání jednodenní vstupenky a také zvýhodněné vstupenky pro děti a seniory.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora