Blíží se výprodeje motoristických doplňků. Nepropásněte největší slevy

Black Motorbike With Riding Red Gloves

Pro někoho je jízda autem životní vášní, nebo alespoň koníčkem. Pro většinu z nás je to tak trochu nutné zlo, bez auta bychom se včas nedostali tam, kam potřebujeme. Ale to neznamená, že čas od času neinvestujeme do nějakých motoristických doplňků, které mohou usnadnit řízení, zvýšit bezpečnost nebo jen udělat jízdu o něco příjemnější. Podobně jako jiné zboží, i tyhle doplňky čekají výprodeje, a to hned dva. První už je za dveřmi. Na co se tedy můžeme těšit?

Mohlo by vás zajímat:  Prohřešky na železničních přejezdech mohou končit fatálně. Mnozí vůbec netuší, jak je mají přejíždět

Black Friday

Black Friday neboli černý pátek se u nás prosadil teprve nedávno. Obchodníci se snaží oživit nepříliš atraktivní část sezony mezi letními dovolenými a vrcholem maloobchodní sezony, Vánocemi. A také se snaží uvolnit si sklady. Black Friday tradičně vychází na druhý pátek v listopadu, i když prodejci dnes výprodeje obvykle protahují na týden až čtrnáct dní. Letošní černý pátek ale z hlediska motoristických potřeb a doplňků nebude žádné velké terno, ty hlavní slevy přijdou až po Novém roce.

Mohlo by vás zajímat:  Koupě ojetého vozu ze zahraničí je vždy risk. Technický stav a původ nemusí odpovídat inzerátu
young-man-polishing-his-car-with-rag
Zdroj obrázku: Freepik

Vánoce

Chcete-li někomu ze svých blízkých k Vánocům darovat kameru na čelní sklo, autokosmetiku nebo jiné doplňky pro řidiče a motoristy, měli byste tak učinit právě v rámci výprodeje na Black Friday. Na Vánoce sice někteří prodejci přijdou se speciálními akcemi, ty však pravděpodobně nebudou příliš výhodné. Těsně před Vánoci se pak objeví slevy na produkty, které budou příští rok nahrazeny novější verzí, a tak se ty skladové brzy stanou neprodejným zbožím.

Povánoční výprodeje

Pokud nepotřebujete kupovat dárky pod stromeček, rozhodně se vyplatí s nákupem motoristických doplňků počkat až na leden. Povánoční slevy totiž budou asi o polovinu výraznější než ty, které si na nás obchodníci připraví v listopadu. Navíc budete mít možnost výhodně vykoupit nevhodné dárky, které obdarovaní po Vánocích vrátili. Výrazné slevy se budou týkat zejména elektroniky, jako jsou navigace, kamery nebo alkohol testery. Naopak tuningové díly zlevní jen minimálně.

Zdroj: https://www.forwardme.com/blog/best-days-to-shop-in-the-us
Karel Michalec

O Karel Michalec

Kontakt na autora: karel.michalec@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora