BMW M6 Gran Coupé v zrcadlové úpravě Mirror-GC od Hamannu

Máme tu další zajímavou úpravu, na kterou se zatím nedostalo, a opět od německého Hamannu. Tentokrát se jedná o BMW M6 Gran Coupé s přepracovanou karoserií v unikátní barvě. Svou kreaci úpravce nazývá Mirror-GC.

Za základ Hamannu posloužilo BMW M6 Gran Coupé, které už v sériové podobě poutá pozornosti více, než dost. To ovšem německé společnosti nestačilo a tak na mnichovský supersedan instalovala dramatický body kit. Ten obsahuje nový přední nárazník s lízátkem, rozšířené prahy, jiný zadní nárazník s difuzorem a spoilerem na víku kufru. Karbonová kapota dostala dva mohutné průduchy a celé auto je širší o 40 milimetrů. Celá karoserie je zabalené do fólie s tmavě zrcadlovým efektem.

Nová jsou samozřejmě také kola o průměru 21 palců, přičemž pneumatiky na přední nápravě mají rozměry 265/30 a na zadní 305/25. Měnil se výfukový systém s unikátními koncovkami, což se stalo jedinou technickou změnou. Na dvojitě přeplňovaný 4.4 V8 pod kapotou se nesahalo.

V interiéru nalezneme nové potahy sedaček, koberečky a dekorativní prvky na pedálech a dalších místech. Vůz si výstavní premiéru odbyl na letošním autosalonu ve Frankfurtu, ale Hamann jeho cenu na svých oficiálních stránkách dosud neuvedl. Dvoudveřové BMW M6 v podobné úpravě však úpravce nabízí za 149 900,- euro bez DPH, tedy v přepočtu zhruba 4,1 milionu korun. Gran Coupé určitě vyjde o něco dráž.

Zdroj: Hamann via carscoops.com