BMW Motorrad připravuje 21. BMW Motorrad Days a Festival Pure&Crafted

P90495163 Lowres Bmw Motorrad Days On

Již více než 20 let je akce BMW Motorrad Days vrcholnou a nepřehlédnutelnou událostí v každoročním kalendáři motocyklových nadšenců z celého světa. Ať už se jedná o sportovní nebo cestovní jezdce, off-roadové nadšence nebo fanoušky individuálních úprav či závodů nejen z evropských zemí, ale dokonce i z USA, Japonska a Austrálie, všichni v Berlíně ve společnosti podobně smýšlejících nadšenců zažijí vzrušující čas s tematikou BMW Motorrad. Tentokrát bude 21. ročník BMW Motorrad Days věnován 100. výročí značky BMW Motorrad. Termín je již pevně daný: 7. až 9. července 2023.

Mohlo by vás zajímat:  Připravte se na podzimní nepřízeň počasí a zůstaňte za volantem v klidu

Dr. Markus Schramm, ředitel BMW Motorrad: „BMW Motorrad Days v loňském roce se zcela novým konceptem úspěšně proběhly v Berlíně, kde máme naši továrnu na motocykly. Ani letos, v roce, kdy BMW Motorrad slaví 100. výročí, nebude nouze o zajímavosti. Tentokrát nabídneme širokou škálu vzrušujících aktivit nejen na hlavním místě konání v Summer Garden na berlínském výstavišti, ale i na dalších místech v Berlíně a jeho okolí. Tím vyjdeme vstříc různým přáním a zájmům našich zákazníků a fanoušků. Ve stejnou dobu se bude konat i festival Pure&Crafted, u jehož založení stálo BMW Motorrad, které je také jeho hlavním sponzorem. Připraveny budou rovněž prohlídky továrny BMW Motorrad ve Spandau nebo terénní areál MCC Schenkenhorst, kde se od 6. do 8. července uskuteční mezinárodní kvalifikace na BMW Motorrad International GS Trophy 2024 v Namibii. Stručně řečeno, ke 100. výročí značky BMW Motorrad jsme pro naše návštěvníky připravili program nabitý akcemi. A mohu vám slíbit, že každý si zde přijde na své.“

Mohlo by vás zajímat:  Nové, nebo ojeté auto: výběr není vždy jednoduchý, výhody mají oba typy vozů

Vybrané body programu 21. BMW Motorrad Days 2023:

 • Hlavní místo akce BMW Motorrad Days 2023 s výstavou motocyklů a širokým doprovodným programem v Summer Garden na berlínském výstavišti (Messe Berlin):
  • Speciální výstava „100 let BMW Motorrad“
  • Prezentace nových motocyklů
  • Možnost testovacích jízd (včetně rychlokurzů jízdy na motocyklu)
  • Škola jízdy po zadním kole, hudba, zábava a mnoho dalšího
 • Prohlídky továrny BMW Motorrad ve Spandau.
 • Festival Pure&Crafted pod záštitou BMW Motorrad.
 • Sraz komunity BMW Motorrad GS: off-roadová aréna MCC Schenkenhorst.
 • Mezinárodní kvalifikace pro BMW Motorrad International GS Trophy 2024 v Namibii.
 • Jízdy na závodním okruhu Spreewaldring ve spolupráci s MotoRacingSchool.
Tomáš Dunajčík

O Tomáš Dunajčík

Kontakt na autora: tomas.dunajcik@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora