BMW xDrive Experience 2020: V Peci bude k mání 15 vozů k vyzkoušení

Na druhou polovinu ledna (od 14. do 26. ledna 2020) je v Peci pod Sněžkou připravena tradiční akce BMW xDrive Experience 2020. Pro zájemce z řad veřejnosti bude připraveno 15 modelů BMW Group (13 BMW a 2 MINI) s inteligentním pohonem všech kol xDrive, resp. ALL4 různých segmentů. Na každý den jsou plánovány dva turnusy, takže k dispozici je více než tři sta míst.

Jediný způsob, jak poznat unikátní radost z jízdy v podání BMW, je za volantem některého z těchto vozů. I proto BMW pravidelně pořádá různé akce, kde je možné po přihlášení usednout za volanty nejnovějších modelů mnichovské značky. V roce 2020 tomu není jinak. Na druhou polovinu ledna (od 14. do 26. ledna 2020) je v Peci pod Sněžkou připravena tradiční akce BMW xDrive Experience 2020. Pro zájemce z řad veřejnosti bude připraveno 15 modelů BMW Group (13 BMW a 2 MINI) s inteligentním pohonem všech kol xDrive, resp. ALL4 různých segmentů. Na každý den jsou plánovány dva turnusy, takže k dispozici je více než tři sta míst.

Různé vozy BMW a MINI bude možné otestovat v rozličných podmínkách. Připraveny jsou scénické jízdy, handling, slalom na letišti či parkur s SAV a SAC modely. K dispozici budou připraveny skutečně výjimečné modely, včetně například BMW M5 Competition, BMW M760Li, BMW X7 M50d, ale třeba i BMW M340i nebo BMW X2 M35i. Účastníci si budou moci v předpremiéře prohlédnout také jedno zcela nové BMW.

O Jakub Horák

Kontakt na autora: jakub.horak@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora