Buick modernizoval sedan Regal

Na modernizaci populární Insignie se i přes četné spekulace stále čeká. Naproti tomu americká verze Insignie – Buick Regal – dostala facelift jako blesk z čistého nebe. 

Pro nový modelový rok se měnily hlavně detaily. Nový je třeba přední nárazník, odvětrávaná kapota, diody LED pro denní svícení vpředu, chromovaná lišta mezi zadními světly, které jsou mimochodem také vybaveny diodami LED. 

Interiér dostal pozměněnou středovou konzoli s displejem modernizovaného systému IntelliLink. Zredukována byla tlačítka ovládání audia, klimatizace a vyhřívání sedadel se nově ovládá dotykem. Na přístrojovém panelu přibyla LCD obrazovka o rozměru 4,2 palce. Jako obvykle při faceliftu byly také zlepšeny materiály, kvalita a přidány nové barvy a materiály. 

Mohlo by vás zajímat:  Konektivní služby Peugeot výrazně usnadní každodenní používání vozu

Pod kapotou se objeví zážehový čtyřválec 2.4 o výkonu 185 koní, kterému pomáhá elektromotor o výkonu 15 koní. Ve výkonnější verzi Regal Turbo respektive Regal GS (tak je odlišena také vzhledově) je místo pro přeplňovaný čtyřválec 2.0 o výkonu 262 koní. Vezre Turbo a GS jsou nově k dispozici také s příplatkovým pohonem všech kol, který je zajišťován pomocí mezinápravové spojky Haldex

Zdroj: Buick