Bylo představeno Porsche Taycan – zatím jen na skice

Porsche Taycan by mělo být poměrně úspěšným vozem. Svědčí o tom již více než 20 tisíc objednaných kusů. Ačkoli má již tolik zájemců, vůz dosud spatřil světlo světa jen v maskovací fólii. Někteří zákazníci ale již dostali e-mail, ve kterém byl model tohoto úžasného vozu zveřejněn na skici. Jedná se konkrétně jen o dva obrázky vozu, které ale svědčí o tom, že se bude jednat o opravdu krásný a propracovaný vůz.

Co lze se skici vyčíst?

I když se jedná pouze o skicu, ne o fotografie, které by jistě ukázaly mnohem víc (ale které si Porsche střeží mnohem více, než skicu), můžeme si všimnout hned několika detailů na vozu:

  • Konvenční zrcátka.
  • Konvenční odrazky v zadním nárazníku.

Tyto detaily ukazují, že nové Porsche Taycan může být již velice blízko sériové výrobě.

Na skici se může podívat celý svět

Porsche sdílelo skici svého nového Porsche Taycan také na webu Taycan Forum, kam se mohli vybraní zákazníci dostat prostřednictvím internetového odkazu. Ten je ale dostupný veřejně, a proto není problém, aby se na obě skici podíval kdokoliv na světě.

Jaké jsou parametry vozu?

Již dříve Porsche zveřejnilo některé z parametrů vozů, ostatní si zatím pečlivě střeží. Chce je odhalit až v září, kdy má být vůz představen v celé své kráse. Dostupné informace zatím jsou jen ty, že nové Porsche má zrychlit na 100 km/h za 3,5 vteřiny a na jedno nabití baterií by mělo ujet o něco více než 500 km. Na další detaily si tedy bohužel budeme muset počkat.

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Brabus si pohrál s S350 BlueTec