Chcete Chevrolet Camaro z Transformers? Čtveřice filmových vozů míří do prodeje

Transformers 1210585 960 720[1]

Pokud jste fanoušky filmu Transformers, jistě víte, že typickou ikonou daného filmu byl i vůz Chevrolet Camaro výrazné žluté barvy. Byl to právě tento automobil, ze kterého s následně transformoval robot s názvem Bumblebee. Po uvedení prvního dílu tohoto sci-fi logicky výrazně vzrostl název o tyto vozy. Tedy o klasickou sériovou výrobu. Ty filmové byly po natáčení umístěny do depozitu. A nyní přišla ta chvíle, kdy opět spatří světlo světa.

K mání je Chevrolet Camaro ze všech sérií

Pokud jste fanoušky filmu Transformers, tak samozřejmě víte, že v každém filmu se používal jinak designovaný model vozu. Nejednalo se o úpravu toho původního, ale vždy o zcela nový vůz. A to znamená jediná. K mání není jenom jedno Camaro, ale hned 4 exempláře. A ve všech případech se jedná o vozy, které byly součástí filmy. Auta jsou skutečnými filmovými rekvizitami. A to znamená jediné. Brousí si na ně zuby jak fanoušci filmu, tak pochopitelně i sběratelé.

Mohlo by vás zajímat:  Na inzerci aut se to hemží podvody, na které může naletět i obezřetný kupující

Kde a kdy je lze koupit?

Je na čase si spočítat své dostupné úspory a také si pospíšit. To proto, že jejich prodej se uskuteční už 19. ledna. Jelikož se jedná o unikáty, které hrály v každém filmu důležitou roli, nebudou nabízeny samostatně, ale jako jeden kompletní sběratelský celek. I to se podepisuje na unikátnosti daného prodeje.

A kde budou k mání? Budou součástí aukce v Barrett-Jackson Scottsdale. Je tedy jasné, že jejich majitelem se stane ten, kdo dá nejvíce. A vzhledem k jejich výjimečnosti se dá očekávat, že výsledná cena nebude nijak malá.

Mohlo by vás zajímat:  Klasické vozy Škoda na startu Schloss Bensberg Classics 2012

Peníze jdou na dobrou věc

Vozy skončí v garáži toho, kdo za ně bude ochoten zaplatit nejvíce. A kde skončí jeho peníze? Nepůjdou ani producentům, ani tvůrcům filmu, ani hercům, ani nikomu jinému. Peníze, které zaplatí výherce za možnost mít v garáži „Bumblebee“ půjdou na charitativní účely. Konkrétně na nadaci, která se zaměřuje na pomoc rodinám padlých vojáků.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora