Chevrolet Corvette láká na rozmanitost. Změnit lze barvu karoserie, brzdových třmenů i bezpečnostních pásů

Není to jenom výkon a tvary, na které Chevrolet Corvette láká. Osmá generace tohoto legendárního vozu se nebojí jít netradiční cestou, která je spojena s barvami. Tím chce cílit především na mladší generace zákazníků, kteří se chtějí odlišit. Kteří milují zajímavost a hravost, nikoliv jenom nudnou šeď. Co vše Chevrolet Corvette nabídne zákazníkům?

Karoserie

Zde máte jako případný zákazník na výběr hned z 12 různých odstínů. Můžete jít cestou klasiky, která je spojena s řadou sportovních aut a zvolit třeba červenou, nebo bílou barvu. Můžete však být i odvážnější a sáhnout třeba po modrém odstínu který zaručí, že se na silnici budete od ostatních výrazně lišit. A je jedno, zda to bude ten tmavší, nebo naopak světlejší. Lákadlem však je i barva vínová, nebo také oranžová. Jednotvárnosti v nabídce barev říká Chevrolet Corvette jasné ne.

Brzdové třmeny

Další cesta, jak se můžete odlišit a ukázat, že Chevrolet Corvette není nudným autem. K dispozici jsou v tomto případě hned 4 barvy brzdových třmenů. Opět záleží jenom na zákazníkovi, pro jakou se rozhodne. Může to být typická černá nebo červená, stejně jako lze jít i cestou žluto-zelené, nebo červeno-vínové.

Bezpečnostní pásy

Na barvy se nezapomíná ani v interiéru. Zapomeňte na klasickou černou – kterou samozřejmě můžete objednat také. Kdo však touží po něčem originálním, má možnost vybírat hned z 9 různých barevných variant u bezpečnostních pásů. Nejenom pro sebe jako pro řidiče, ale samozřejmě také pro spolujezdce. vše musí ladit!

Vybrat si lze také kola, sedadla i volant

Segment barev nyní opustíme, ale u designu jako takového zůstaneme. Máte svou představu o tom, jak mají vypadat stylová kola? Chevrolet Corvette se vám rozhodně trefí do vkusu, jelikož k dispozici je výběr z 6 různých variant, které jsou designově skutečně dost odlišené. Vybrat si však můžete i to, na čem budete sedět. K dispozici jsou 3 verze sedadel, lišící se především svým tvarem. Pokud nechcete typický sportovní design který najdete všude, lze udělat změnu. V interiéru ještě zůstaneme a zmíníme i to, že máte na výběr hned ze 2 druhů různých volantů.

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora