Chevrolet modernizoval SUV Captiva

Velké SUV Captiva od Chevroletu už je na trhu nějaký ten pátek a dokonce bych se nebál říct, že služebně hodně přesluhuje. To ale výrobci zjevně moc nevadí, protože v Koreji představil další facelift tohoto modelu.

Ten přinesl několik změn v designu. V přední části je tou největší rozhodně instalace nového nárazníku, která s sebou nese také nové mlhové světlomety. V zadní části se udála asi největší změna této modernizace – instalace zcela nových zadních světel, které používají diody LED. Kromě nich se v zadní části měnily také koncovky výfuku. Do seznamu příplatků Chevrolet přidal nový design 18-ti palcových kol.

Mohlo by vás zajímat:  GMC odhalilo podobu nového Yukonu

Interiér prošel pouze decentní modernizací, i když by se dalo říct, že právě zde by to chtělo hodně zapracovat. Upravená Captiva by měla dostat kvalitnější materiály a také kvalitnější osvětlení celého vnitřku. Technicky se můžete těšit na upravený multimediální systém.

Pod kabátkem se toho mnoho neudálo. V Koreji, kde se modernizovaná verze začne brzy prodávat, Chevrolet ponechal paletu zážehových motorů o objemu 2.0 resp. 2.2 litru. Oby motory však vybavil novým, 6-ti stupňovým automatem.

Mohlo by vás zajímat:  Range Rover Sport R - Více síly a výbavy

Zda-li se modernizovaná Captiva dostane i do Evropy je otázkou. V Koreji se každopádně začne prodávat již za několik týdnů.

Zdroj: indianautosblog.com, rpm9.com