Chevrolet představil dva nové modely s logem Z71

V roce 1988 se na trhu objevil první Chevrolet s označením Z71. Od té doby se z této značky stalo doslova kultovní označení SUV a pickupů s pohonem všech kol a terénními doplňky. Zatím posledními modely, nesoucí loga Z71, budou SUV Tahoe a Suburban.

Součástí balíčku Z71, který je dostupný exkluzivně pro modely s pohonem všech kol ve výbavě LT, jsou 18palcová litá kola s off-roadovým pneumatikami, ochranný plát v předním nárazníku, maska chladiče s logem Z71, boční nášlapy a oka v předním nárazníku pro případné zachycení tažného lana. Do výbavy se dostal přední parkovací asistent. Podvozek dostal nově nastavené tlumiče, pružiny a stabilizační tyč vpředu i vzadu.

Díky startu výroby v říjnu se oba modely dočkají nových technologií, které se následně rozšíří do celé modelové řady ve verzích LT a LTZ. Konkrétně jde o internetové připojení OnStar 4G LTE se zabudovaným Wi-Fi hotspotem, bezdrátovou nabíjecí stanici pro mobilní telefony a otevírání kufru pomocí čidla v zadním nárazníku, které se aktivuje pohybem chodidla.

Zdroj: Chevrolet

Komentáře