Chevrolet ukáže ve Vegas trojici nových Camar

SEMA, akce, kde se ročně představí desítky upravených aut, neodbytně klepe na dveře. A chybět zde nebude ani Chevrolet. Abyste věděli na co se těšit, tady je malá ochutnávka!

Hvězdou stánku bude dvojice Camar Hot Wheels. Zatímco současnou generaci, která na silnice reálně vyjede jste viděli již včera, verzi z roku 1967 Vám ukazujeme až dnes. Kromě poutavého modrého laku a log Hot Wheels, nabídne tento koncept motor LS3 o výkonu 430 koní, pohon zadních kol a čtyřstupňový automat. 

Mohlo by vás zajímat:  Mercedes-Benz třídy S oficiálně odhalen! Informace, české ceny

Druhé auto už se hrdě hlásí k dnešnímu Camaru. Vyobrazený model ZL1 pomáhal navrhovat šampión NASCAR Tony Stewart a s autem provedl pěkné věci. Camaro nechal nastříkat do šedé barvy přičemž na oba blatníky nechal namalovat divoký vzor v červené barvě a přidal také červené pozadí světlometů. A komu není červené málo, interier má stejné schéma jako exterier!

Třetí Camaro pak bude sloužit k pouze dobročinným účelům. Model Camaro Copo Convertible totiž půjde na začátku roku 2013 do aukce a výtěžek poputuje do nadace American Heart Association. Designově i technicky navazuje kabriolet na rok starý model Camaro Copo. Model tak bude určen nejspíše jen na závodní tratě a nabídne pod kapotou přeplňovaný čtyřlitr spolu s třístupňovým automatem. A pozor, kabrioletu se vyrobí jen 2 kusy!

Mohlo by vás zajímat:  Aston Martin One-77 Q-Series na prodej v Dubaji