Citroën chystá pro pařížský autosalon dvě módní DS3

Designérské centrum DS a módní značka Ines de la Fressange Paris spojily síly a vytvořily dva jedinečné atraktivní koncepční vozy, kdy pro jeden posloužil jako základ vůz Citroën DS3, pro druhý jeho otevřená verze DS3 Cabrio. Jde o setkání se svobodným duchem ze světa módy, se značkou, jež svou pozornost zaměřila na volbu grafických prvků, materiálů a barev.

Oba jedinečné vozy se odlišují především spojením odstínů karosérie, které vytvářejí elegantní střídmé kombinace. Hatchback DS3 nabízí hladkou karoserií v inkoustovém odstínu Bleu Encre, jež ladí s leskle černou střechou v odstínu Onyx. Na druhé straně karosérie otevřeného DS3 Cabrio je v černém odstínu Perla Nera, od kterého se dobře odráží matně modrá střecha v odstínu Infini s modrým plátnem Infini. Obě verze doplňují nová sedmnáctipalcová kola Aphrodite s diamantovým výbrusem, zastupující další stylový prvek. Karosérii obou modelů oživují vnější zpětná zrcátka Rouge Ines.

Vůz DS3 dále získal řadu prvků určených k osobní úpravě na míru, jako je tříbarevná samolepicí fólie Aéropostale, která zdobí zadní část vozu jako tapeta, znak Ines de la Fressange Paris s emailovým efektem na prostředním sloupku, dále středy kol DS a lemy látkového čalounění DS Rouge Ines. Modro-červeno-bílá kombinace jednoznačně ukazuje na pařížský původ obou značek a jejich lásku k eleganci a luxusu francouzského stylu.

DS3 & DS3 Cabrio Ines de la Fressange mají stejný interiér, ve kterém se snoubí tři barvy, jež jsou symbolem jejich spojení. Čalounění sedadel je v modré kůži Granit s bílým prošitím. Tuto mimořádně kvalitní kůži najdeme i na opěrkách hlavy, se stejným logem Aéropostale. I palubní deska je v provedení červená Rouge Ines a je na ní vyvedeno logo s emailovým efektem. Konečnou elegantní tečku všemu dodávají koberečky vyrobené pro co největší komfort cestujících a zdobené prýmkem, který odkazuje na logo Aéropostale.

Mohlo by vás zajímat:  TEST Citroën C3 1.6 HDi

Oba koncepty budou od zítřka v předpremiéře vystaveny v salonu DS World Paris, DS3 bude poté představen na stánku značky DS na pařížském autosalonu, který začíná 4. října.

Zdroj: Citroën