Další série renderů levných sportovních aut

Páteční dávka supersportů na plechových kolech s nelakovanými nárazníky se ukázala jako úsměvná, ale původně pouze jednorázová záležitost. Jen několik hodin po zveřejnění prvního příspěvku se však do světa dostala várka dalších patnácti takto „vyšperkovaných“ modelů, mezi kterými nechybí ani klasické sportovní modely, jenž se dají koupit za relativně slušný peníz.

Například takovou Mazdu MX-5 bychom si s nelakovanými nárazníky a plechových kolech dokázali úplně bezpečně představit. Vždyť v Japonsku se v této specifikaci dá koupit i Toyota 86! To stejné by se dalo říct o dvou muscle cars ve fotogalerii – Chevroletu Camaro a Fordu Mustang, který tak snad vypadá lépe než v klasickém provedení. Smysl by podobně očesaná verze, vhodná například pro závodění, dávala i u Alfy 4C, BMW 4 Coupé, Lexusu RC nebo Audi TT.

Naopak LaFerrari, Porsche 911 a 918 Spyder, McLaren 650S, Lambo Huracán, Mercedes-AMG GT, Jaguar F-Type nebo Chevrolet Corvette si takto představit nedokážeme. K nim zkrátka to „pozlátko“ patří. Na závěr samozřejmě opět nechybí dotaz, který z níže vyobrazených sportovních a supersportovních modelů byste klidně uvítali v garáži…

Mohlo by vás zajímat:  Bridgestone uvádí na trh druhou generaci celoroční cestovní pneumatiky

Zdroj: X-Tomi Design