Do auta se dá nacpat více, než si myslíte. Tetris challenge ukazuje, co musí mít policisté ve voze

00

Poslední týdny je hitem po celém světě takzvaná Tetris challenge. Výzva, která má demonstrovat co vše se dá nacpat do auta. Nikoliv ale běžného, nýbrž auta která využívá policie, hasiči, nebo záchranáři. Cílem výzvy není ukázat jenom zajímavou fotku, ale také předvést, co vše musí jednotky hasičů, policistů a zdravotníků vozit ve svém automobilu. Podívejte se na několik povedených fotografií, které vás donutí zamyslet se nad tím, kam se to všechno vejde.

Malá auta a mnoho vybavení

Nejzajímavější fotografie v rámci výzvy Tetris challenge jsou samozřejmě ty, kde mají složky záchranného systému k dispozici pouze klasické, minimálně upravené auto. Přesto do něho musí nacpat mnoho věcí, které navíc musí být jednoduše po ruce. Když jsou všechny tyto věci vyloženy na zem, zabere to nemalé množství čtverečných metrů. Přesvědčte se sami.

Mohlo by vás zajímat:  Nesmyslné verze vozů jsou stále častější. Mnohdy postrádají smysl

Policie Curych

Policisté v Curychu používají jako služební vůz BMW pětkové řady, ve verzi kombi. Bez velkého zavazadlového prostoru by se jim jenom těžko povedlo nacpat do vozu vše, co ve své službě potřebují. A nejde jenom o osobní výbavu dvou policistů, ale i různé kužely, značky a zábrany.

Policie Nový Zéland

Policisté na Novém Zélandu jsou ještě schopnější než jejich kolegové z Curychu. To proto, že oproti nim nepoužívají kombík a přesto musí do svého vozu nacpat podobnou výbavu. O jaké věci a o kolik jednotlivých prvků se jedná, to vám odhalí fotografie z Tetris Challenge, která byla zveřejněna na Twitteru.

Policie Taichung

Město Taichung najdete na Tchaj-wanu a ani zde si policisté nemohou zase až tak vyskakovat, pokud jde o jejich vozový park. Jak ukazuje jejich příspěvek, jsou celkem omezeni konkrétním prostorem. Přesto ukazují, že do svého vozu dokážou nacpat vše, co potřebují. Posuďte sami.

Policie Maďarsko

Maďarští policisté jsou na tom v souvislosti s prostorností svých vozů o poznání lépe. Využívají třeba Volkswagen Amarok, který jim umožní naložit opravdu mnoho výbavy. V tomto případě to jsou třeba dvě prostorné klece pro psy.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora