Dvě BMW 116i v decentním kabátku od KTW

BMW 116i vypadá už v sériové podobě velmi dobře. Přesto to ale může být pro někoho málo. Pomoc pak hledejte u německé společnosti KTW, která pro tento vůz připravila kosmetický balíček. K prezentaci svého produktu použila hned dva tyto automobily, tak se na ně pojďme podívat.

Oba představované automobily se nesou v duchu decentního stylu a elegantní barevné kombinace. Doslova černo černý kousek dostal folii na rámečky ledvinek, tou se nešetřilo ani na sklech. Další porci této barvy najdeme na dvacetipalcových kolech Tomason TN-9 Black. Ty jsou obuty do pneumatik o rozměrech 235/30 ZR20. Za nimi se schovávají červené třmeny brzdičů. Vůz je přiblížen k silnici díky podvozkovému kitu H&R. Černou foli také pokryly některé lišty a plasty v interiéru. Takto upravený vůz můžete zaparkovat ve Vaši garáži za 630 000 korun.

Mohlo by vás zajímat:  Rinspeed Budii - extravagantní švýcar

Bílý kousek dostal také nemalou porci černé folie. Ta se uvelebila také na lemech ledvinek, dále na střeše, zpětných zrcátkách a ve spodní části předního nárazníku. Nezapomnělo se ani na ztmavení oken. Bílá folie rozzářila i interiér, najdeme ji na lištách a některých plastech. Pro toto BMW 116i úpravce zvolil dvacetipalcová kola AEZ Antigua Dark, obutá do pneumatik 235/20 ZR20. Dále je to podobné, jako u předešlého automobilu. Stejné červené brzdiče a stejný podvozkový kit H&R. Tento kousek můžete mít za 646 000 korun. K oběma vozům dostanete VAT a MOT certifikáty.     

Mohlo by vás zajímat:  Rieger připravil balíček úprav pro Audi A5

Zdroj: WorldCarFans