Exkluzivní návrh Škody Octavia Combi RS

Slovenského grafika s přezdívkou Cypo z našich stránek jistě znáte. Minimálně tedy, pokud si pamatujete návrh Škody Octavie Coupé RS. Nyní si znovu vzal do parády Octavii, znovu z ní udělal RS, ale dnes je šance na výrobu mnohem větší. 

Základ tohoto RSka je totiž ve Škodě Octavii Combi, která se virtuálně představila teprve tento týden. Cypo každopádně odvedl opět výbornou práci. V návrhu můžete vidět prvky dříve uniklého liftbacku s označením RS, ale také kupé, které navrhoval. 

V praxi to znamená mnohem agresivnější přední nárazník, nová kola s nízkoprofilovými pneumatikami nebo celkově sníženou světlou výšku. Celek, vyvedený ve stříbrné barvě, kterou doplňují černé detaily, působí čistě a sportovně zároveň

Co se pod kapotou sériové Octavie RS objeví zatím můžeme jen spekulovat. Pravděpodobné je použití některého z koncernových zážehových přeplňovaných čtyřválců TSI či TFSI, který bude doplněn dieselovým motorem TDI. Na každý pád nás ale automobilka nemůže napínat již dlouho, protože nová generace Octavie RS se představí již v květnu nebo červnu letošního roku.

Exkluzivní návrh: cypodesign.skfacebook.com/cypo.photographer