Ferrari 599 s optickým paketem od tunera Vorsteiner

Přestože Ferrari 599 nezadržitelně míří do automobilového důchodu a co nevidět bude nahrazeno modelem F12 Berlinetta, stále vypadá naprosto fantasticky a tak si jistě zaslouží pozornost všech motoristických fanoušků. Totéž si myslí americký tuner Vorsteiner, který tento týden představil aerodynamický paket právě pro model 599.

Paket nese příznačný název 599-VX Coupe a vyznačuje se především tím, že většina jeho dílů je vyrobena z dnes tolik oblíbených uhlíkových vláken. Celková váha body-kitu je o celých 70 % lehčí než výchozí materiály a výsledkem je pak exkluzivně vypadající supersport. Na voze nalezneme zcela nový přední nárazník se zvětšenými otvory sání a s karbonovým lízátkem, boční prahové lišty a upravený zadní nárazník s nepřehlédnutelným difuzorem ukrývajícím v sobě dvojici koncovek sportovního výfukového systému z nerezové oceli. Zapomenout bychom rovněž neměli ani na zadní přítlačné křídlo a černou střechu, která báječně koresponduje se sněhově bílým lakem karoserie.

To je vše? Není! Vorsteiner ke svému optickému paketu ještě přidává kovaná kola vyrobená speciálně pro model 599. No řekněte sami, nevypadá ta 599-tka přeci jen opravdu neuvěřitelně?

Mohlo by vás zajímat:  Porsche modernizovalo Cayenne GTS