Ferrari 599 s optickým paketem od tunera Vorsteiner

Přestože Ferrari 599 nezadržitelně míří do automobilového důchodu a co nevidět bude nahrazeno modelem F12 Berlinetta, stále vypadá naprosto fantasticky a tak si jistě zaslouží pozornost všech motoristických fanoušků. Totéž si myslí americký tuner Vorsteiner, který tento týden představil aerodynamický paket právě pro model 599.

Paket nese příznačný název 599-VX Coupe a vyznačuje se především tím, že většina jeho dílů je vyrobena z dnes tolik oblíbených uhlíkových vláken. Celková váha body-kitu je o celých 70 % lehčí než výchozí materiály a výsledkem je pak exkluzivně vypadající supersport. Na voze nalezneme zcela nový přední nárazník se zvětšenými otvory sání a s karbonovým lízátkem, boční prahové lišty a upravený zadní nárazník s nepřehlédnutelným difuzorem ukrývajícím v sobě dvojici koncovek sportovního výfukového systému z nerezové oceli. Zapomenout bychom rovněž neměli ani na zadní přítlačné křídlo a černou střechu, která báječně koresponduje se sněhově bílým lakem karoserie.

Mohlo by vás zajímat:  McLaren 650S Spider - Otevřená verze také v Ženevě

To je vše? Není! Vorsteiner ke svému optickému paketu ještě přidává kovaná kola vyrobená speciálně pro model 599. No řekněte sami, nevypadá ta 599-tka přeci jen opravdu neuvěřitelně?