Fiat míří na trh s dvojící limitovaných modelů

Přestože především Fiatu Punto už táhne na devátý rok prodeje, spolu s přece jen novější Pandou dostali od Fiatu nálepku Young. Ta přináší několik nových designových prvků, lepší výbavu, nižší cenu a cílí především na mladé.

Vzhledová stránka nové edice, která je určená pro Itálii, nabízí několik znáčků odkazující ná název edice automobilu, matně šedé kryty zrcátek a nový design kol, který je u Pandy doplněn žlutým středem. Na přání je Pandu možné vybavit balíčkem ColorYou, který vzhled dále vylepšuje pomocí černé střechy a krytů zrcátek a zatmavených oken, Punto pak dostane balíček Young Style s patnáctipalcovými koly, mlhovkami a zatmavenými zadními okny.

Po výbavové stránce přihazuje verze Young klimatizaci, ESC, asistent pro rozjezd do kopce a především rádio My Stream Radio Clarion, které je připojitelné nejen k internetu, ale i propojitelné smartphony. Motorová paleta obou vozů zahrnuje kterýkoliv motor ze standardní nabídky.

Do konce dubna jsou oba modely v prodeji za 9950 euro (cca 273 000 Kč). Po tomto datu bude Panda Young startovat na 11 360 eurech (cca 312 000 Kč) a Punto Young na 12 710 eurech (cca 349 000 Kč).

Zdroj: Fiat

Komentáře