G-Power M3 SK III s výkonem 720 koní

I když by se mohlo zdát, že minulá generace BMW řady 3 s příchodem té nové ztratí na atraktivitě, opak je pravdou. Důkazem je například verze M3, která stále vypadá naprosto fantasticky, zvlášť když jí poladí takový expert, jako G-Power.

Příští generace M3 se světu poprvé představí v příštím roce na Mezinárodním autosalonu v Ženevě a je tedy na čase vyrukovat s tím nejlepším, co je na skladě. O pohon tohoto tmavého démona se i nadále stará vidlicový osmiválec, jehož zdvihový objem narostl na 4,6 litrů díky nové klikové hřídeli a především novým válcům, které se nacházejí v upraveném bloku motoru s mokrou vložkou.

Mohlo by vás zajímat:  Caterham Supersport R - další ostrá skoro formule

Chybět navíc nemůže ani pořádný kompresor, sání vzduchu a sportovní výfukový systém, díky kterým em-trojka v podání G-Poweru disponuje pohádkovým výkonem 537 kW (720 koní), což v řeči časů a rychlostí znamená zrychlení z nuly na 100 kilometrů v hodině za 3,7 vteřiny, přičemž maximální rychlost činí 330 km/h.

A aby toho nebylo málo, tak na vozidle můžeme vidět krásná litá kola Silverstone Diamond o velikosti 20 palců obutá do pneumatik Michelin, stavitelný podvozek a víko zavazadlového prostoru společně s kapotou vyrobenou z uhlíkových vláken.

Mohlo by vás zajímat:  Alpine Celebration Concept - Reinkarnace A110