GMC představuje upravenou Sierru

Včera představený Chevrolet Silverado přišel v rámci faceliftu o několik chromovaných doplňků v přední části. Technicky spřízněné GMC Sierra tento osud nepotkal, změn je ale i tak více než dost.

Začneme tou nejviditelnější, a sice LED diodami denního svícení ve tvaru písmene C. Stejnou světelnou technologii používají také úzké pásky mlhových světlometů, respektive koncové reflektory, opět s optikou třetího písmenka alfabety. Nová je maska chladiče, jejíž design se liší podle zvoleného výbavového stupně, a také přední nárazník, jehož vzezření už není tak masivní. Fotografie upravené kabiny jsou zatím víceméně úspěšně skryty, víme tak pouze o použití nové generace multimediálního systému, podporující rozhraní Apple CarPlay a Andrioid Auto.

Mohlo by vás zajímat:  Jeep představil evropskou specifikaci modelu Cherokee

Pod kapotou se modernizace obešla beze změn, základ tak tvoří 4.3litrový šestiválec o výkonu 289 koní, po němž následuje 5.3litrový osmiválec o výkonu 360 koní, respektive 6.2litrový osmiválec o výkonu 426 koní. Stejně jako v Silveradu se očekává rozšíření osmistupňového automatu. Na více informací si nicméně budeme muset počkat do letošního podzimu.

Zdroj: GMC