Holden uvádí nový diesel pro modely Colorado a Colorado 7

Pickup Holden Colorado a s ním spřízněné SUV Colorado 7 dostanou nový naftový motor. Kromě něj se ve výbavě objevuje několik nových asistentů a také multimediální systém MyLink

Největší novinkou pro modelový rok 2014 je zavedení nového dieselu 2.8 Duramax o výkonu 200 koní.  Jednotka je dostupná s inovovaným automatem, se kterým má točivý moment 500 Nm, nebo novým šestistupňovým manuálem, se kterým klesne hodnota točivého momentu na 440 Nm. Nová šestistupňová skříň je také dostupná v kombinaci se všemi motory, nabízenými pro pickup Colorado. 

Mohlo by vás zajímat:  Nissan Juke v limitované edici Ministry of Sound

Oba modely dostaly rovněž novou výbavu, v jejímž rámci se dočkáme třeba systému Trailer Sway, pomáhající při tažení přívěsů nebo karavanů, asistentu pro rozjezd do kopce Hill Start Assist a samozřejmě také z kopce Descent Control. O vyšší bezpečnost se starají standardní boční airbagy pro všechny verze Colorada 7 a pro Colorado LX, LT a LTZ nebo zadní parkovací kamera s parkovacím asistentem pro všechna Colorada 7 a Colorado LTZ. 

Asi největším výbavovým upgradem je instalace multimediálního systému Holden MyLink se sedmipalcovou dotykovou barevnou obrazovkou do všech verzí Colorada 7 a Colorada LX, LT a LTZ. MyLink je vybaven konektivitou Bluetooth a řadou aplikací jako Pandora, Stitcher, TuneIn a BringGo. 

Mohlo by vás zajímat:  Dakar 2015 - Souhrnné info #6

Zdroj: Holden