Hyundai STARIA Van má české ceny. Je k dispozici ve třech výbavových stupních, třímístné a šestimístné konfiguraci

Hyundai Us4 Staria Van Lifestyle 01

Velkoprostorové MPV už čeští zákazníci mohou objednávat ve verzích Tour a Luxury, určených pro převoz cestujících, nyní se ceníku dočkala i užitková varianta Van. Ceny začínají na 699 990 Kč bez DPH.

Model STARIA Van je na českém trhu dodáván – stejně jako verze Tour a Luxury – výhradně s vznětovým motorem 2,2 CRDi o výkonu 130 kW. Standardem je u něj pohon předních kol a šestistupňová manuální převodovka, místo níž lze ve vybraných variantách zvolit také osmistupňový automat s hydrodynamickým měničem. STARIA Van byla navržena pro maximální praktičnost při manipulaci s nákladem. Třímístná verze pojme až tři europalety, zatímco šestimístná varianta dvě europalety. K tomu všemu nabízí nadstandardní přístup jak do zadních, tak bočních dveří, ze kterých lze s nákladem jednoduše manipulovat i z vysokozdvižného vozíku.

Mohlo by vás zajímat:  Volkswagen uvádí na trh nový Touran

Ceny základní verze START začínají na 699 990 Kč bez DPH, v jejím případě lze volit mezi konfigurací se třemi nebo šesti sedadly a již ve standardu je STARIA Van vybavena bočními posuvnými dveřmi na obou stranách a zadními výklopnými dveřmi. Ty však lze v případě modelu STARIA Van ve výbavě START zvolit také jako dvoukřídlé. Stupeň START přináší sedmnáctipalcová ocelová kola, reflektorové halogenové světlomety, zadní parkovací senzory, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zrcátka s funkcí elektrického sklápění, nebo rádio s osmipalcovým dotykovým displejem se zrcadlením aplikací Apple CarPlay či Android Auto a  mnohé další.

Mohlo by vás zajímat:  Za ojetá auta Češi v prvním pololetí 2020 utratili o 27 miliard méně než vloni. V březnu se trh úplně zastavi
Zdroj obrázku: Tiskové materiály Hyundai

Vyšší výbavový stupeň COMFORT je k dispozici již za 759 990 Kč bez DPH. Jeho šestimístnou verzi lze za příplatek dovybavit osmistupňovou automatickou převodovkou za 41 132 Kč bez DPH. Nad rámec základní výbavy navíc přidává také přední parkovací senzory, automatickou klimatizaci, inteligentní adaptivní tempomat, LED přední světlomety a další. Dodatečně lze volitelně vybavit také sedmnáctipalcovými koly z lehké slitiny, nebo integrovanou navigací s uhlopříčkou 10,25“ a inteligentním klíčem.

Vrcholný výbavový stupeň COMFORT PREMIUM je již k dispozici výhradně jako šestisedadlový, a to za základní cenu 869 990 Kč bez DPH. Sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny jsou zde standardem, stejně jako syntetickou kůží čalouněná sedadla, desetipalcový přístrojový panel SUPERVISION, elektricky ovládané páté dveře s bezdotykovým otevíráním, desetipalcovou navigací a dalšími. Doplňkově lze zvolit také prosklení nákladového prostoru.

Mohlo by vás zajímat:  Škoda Kamiq má být hit podzimu. Láká na design i špičkovou výbavu

Pro model Hyundai STARIA Van platí tříletá záruka bez omezení najetých kilometrů a každý soukromý zákazník spolu se svým vozem získá taktéž tradiční Hyundai benefity jako sadu zimních kol zdarma a další.

Zdroj: TZ Hyundai
David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora