Hyundai Veloster Street Concept – Hurá do ulic!

Australská Motor Show – významově největší autosalon v Austrálii a okolí, otevře své brány již za pár hodin. Do té doby ale stihneme představení několika novinek. Z kategorie zajímavých je Hyundai Veloster Street Concept. A není to novinka pro listopadovou SEMU!

Exterier modelu je kromě matné šedi ozvláštněn oranžovými doplňky. Výraznou pomerančovou barvu tak hledejte na předním „lízátku“, v okolí mlhovek, na bočních prazích, na zadním difuzoru a hlavně – 18-ti palcových kolech Tenso R V1. Samozřejmostí je bodykit, jež obsahuje kromě zmíněných detailů v oranži také novou kapotu nebo dvojitou koncovku výfuku.

Interier nabízí stejnou barevnou kombinaci jako exterier. Oranžovou hledejte jak na středovém panelu a výplních dveří, tak i na kožených sedačkách. Efektně vypadá podsvícení diodami LED. A pozor! V kufru nehledejte místo pro bagáž! Tam má totiž své pevné místo 8650 wattový soundsystém, jež je taktéž efektně podsvícen červenými diodami.

Kromě kosmetických úprav se také myslelo na techniku, takže přeplňovaný motor pod kapotou kupé dostal nový výfuk, intercooler nebo sportovní vzduchový filtr. Přesný výko ale korejská značka neuvádí. Uvádí však, že jde jen a pouze o koncept, který se nedostane jako celek nikdy do prodeje…

Mohlo by vás zajímat:  TEST: Hyundai i30 kombi 1,6 GDI