I úprava nových vozů může vypadat zajímavě

6

To, že se mezi námi najdou milovníci pěkných, převážně pak tuningových aut, víme. Nicméně tyto úpravy dělají fanoušci především na starších vozech a jistě mají poté své kouzlo. Jeden fanoušek se ale pochlubil s úpravou nových aut a to v podání Škody Fabie Monte Carlo a Škody Kodiaqu. Podívejte se, možná to bude pro vás inspirace.

Kodiaq má 21 palcová kola

Možná se někomu může zdát, že snižovat velké SUV je zbytečné. Přeci jen si taková auta kupujeme především do terénu, kde pak při snížení může být problém. Nicméně i vy musíte uznat, že proměna je celkem povedená. Nejde o žádný tuning ve formě křídla a nárazníku. V podstatě najdete na autech jen dvě úpravy:

  • snížená výška vozu
  • neoriginální 21 palcová kola
Mohlo by vás zajímat:  Nová Toyota Supra může být s manuálem i vyšším výkonem. Úprava stojí 12 000 dolarů a nenabízí ji automobilka

Úprava nového auta? Proč ne

Fanoušek škodovky Tommy stejným způsobem upravil obě dvě zmíněná auta. Obě také má ve své, zřejmě oblíbené, šedé barvě. Kola jsou schovaná v podbězích a tak se vzhled vozu trochu změní. Musíte ale uznat, že úprava je celkem povedená a obě auta vypadají opravdu dobře. Nicméně se ale asi nikomu z vás nebude chtít měnit naprosto nové auto, se kterým jste zrovna přijeli z prodejny. Jste příznivci takovýchto úprav nebo raději dáváte přednost vozu z výroby. Je pro vás vaše auto skvělý společník, se kterým si možná někdy „ povídáte“, nebo jde jen o spotřební materiál. Je pravda, že dříve tuningové úpravy byly vidět častěji.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora