Ind parkuje jako nikdo jiný. Zajel na místo menší než jeho automobil

Podélné parkování je pro někoho noční můrou. Pro tohoto Inda jde o manévr, který zvládá levou zadní. Od něho by se mohli učit všichni ti, kteří mají s parkováním jakékoliv problémy. Pro mnoho lidí je podélné parkování, i tam kde nejsou ostatní auta, něco nemožného a tak raději hledají parkovací místa, kam se dá zajet klasicky kolmo. Až uvidí, co se svým skoro pětimetrovým autem dokáže tento Ind, musí jim spadnout brada.

Velmi netradiční parkovací místo

Podélné parkování je o to těžší, pokud je nutné zajet do mezery mezi dvěma auty. A čím menší je tato mezera, tím náročnější je daný úkol. Tento Ind si vybral k parkování místo, které by většina ostatních řidičů raději nechala volné. Jde jenom o kousek betonové plochy, která se navíc nachází za zábradlím, a z obou stran jsou díry. Stačí jeden chybný pohyb vozu a místo na silnici skončí auto v díře. Poškozené, bez možnosti vyjetí, a možná i s rizikem zranění řidiče. Není divu, že se tomuto parkovacímu místu každý raději vyhne.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Auto delší než místo

Zaparkovat na takové místo nějaké městské auto by asi nebylo nic těžkého. Hlavní hrdina tohoto videa však takový automobil nemá. Jezdí ve skutečně velkém korábu, a to ve voze Toyota Innova. Auto je dlouhé 4,6 metrů a pokud se podíváte pozorně, tak délka karoserie vozu je delší, než plocha na kterou chce parkovat. Místo k parkování je tedy kratší než jeho auto a tak kousek přední a zadní části už pod sebou nebude mít pevnou plochu.

Dokonalý manévr

Málokdo by věřil, že je možné na tomto místě zaparkovat. A ještě skoro pětimetrové auto. Tento Ind to však dokáže, a to celkem bravurně a na první pohled jednoduše. Nejenom, že z tohoto malého a ještě zábradlím a jámami ohraničeného místa bez problémů vyjede, ale později ukáže i to, že na něho i bez problémů zajede. Od tohoto muže by se měl učit každý, kdo má s podélným parkováním jakékoliv problémy.

Zdroj: Autorský text
Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora