Indický řidič je profík na svém místě. S velkým autem zaparkoval na místo, kam se málokdo vejde s motorkou

Když máme podélně zaparkovat, raději hledáme jiné parkovací místo. To proto, že pro mnohé je tento manévr jedním z těch nejtěžších. A když už k němu dojde, máme často co dělat, abychom se na volné parkovací místo dostali. Ne všichni jsme ale stejní. Jsou lidé, kteří nemají s podélným parkováním sebemenší problém. Příkladem je Ind, který si pro parkování svého poměrně velkého vozu vybral místo, které je vhodné spíše na motocykl průměrné velikosti. A jak se s tím popasoval?

Velmi netradiční parkovací místo

Podélné parkování je o to těžší, pokud je nutné zajet do mezery mezi dvěma auty. A čím menší je tato mezera, tím náročnější je daný úkol. Tento Ind si vybral k parkování místo, které by většina ostatních řidičů raději nechala volné. Jde jenom o kousek betonové plochy, která se navíc nachází za zábradlím, a z obou stran jsou díry. Stačí jeden chybný pohyb vozu a místo na silnici skončí auto v díře. Poškozené, bez možnosti vyjetí, a možná i s rizikem zranění řidiče. Není divu, že se tomuto parkovacímu místu každý raději vyhne.

Zdroj obrázku: Pixabay

Auto delší než místo

Zaparkovat na takové místo nějaké městské auto by asi nebylo nic těžkého. Hlavní hrdina tohoto videa však takový automobil nemá. Jezdí ve skutečně velkém korábu, a to ve voze Toyota Innova. Auto je dlouhé 4,6 metrů a pokud se podíváte pozorně, tak délka karoserie vozu je delší, než plocha na kterou chce parkovat. Místo k parkování je tedy kratší než jeho auto a tak kousek přední a zadní části už pod sebou nebude mít pevnou plochu.

Dokonalý manévr

Málokdo by věřil, že je možné na tomto místě zaparkovat. A ještě skoro pětimetrové auto. Tento Ind to však dokáže, a to celkem bravurně a na první pohled jednoduše. Nejenom, že z tohoto malého a ještě zábradlím a jámami ohraničeného místa bez problémů vyjede, ale později ukáže i to, že na něho i bez problémů zajede. Od tohoto muže by se měl učit každý, kdo má s podélným parkováním jakékoliv problémy.

Zdroj: Autorský text