Jak ušetřit na povinném ručení – srovnávače povinného ručení

Na povinném ručení se dá šetřit mnoha způsoby. Stačí se smířit s levnější základní ochranou, nebo třeba přehodnotit svůj způsob jízdy, která čas od času vyústí ve způsobení nehody a snížení bonusu za bezeškodné období. Zdaleka nejrozumnějším nástrojem pro úsporu jsou ale internetové srovnávače povinného ručení jako třeba povineruceni.com, u kterých dostanete slevu prostě jen za to, že si skrze ně pojištění kupujete.

Výhodné srovnání povinného ručení

Pojďme se teď podívat na to, jak přesně srovnávače peníze svých klientů šetří. Hned samotné srovnání přes internetovou kalkulačku, které je zcela zdarma a nezávazné, může klienty navést k tomu nejlevnějšímu povinnému ručení. Kalkulačka totiž najednou zpracuje produkty všech pojišťoven v nabídce a zájemce hned vidí, u které pojišťovny se mu vyplatí pojištění sjednat.

Mohlo by vás zajímat:  Pozvánka na český sraz vozů Alpina

Užitečné, to ano, ale pravý důvod výhodnosti srovnávačů leží ještě trochu jinde. Sjednání skrze ně je totiž ještě levnější, než běžnou cestou, ať už na pobočce, nebo na internetových stránkách pojišťoven. To je zapříčiněno nižšími náklady těchto internetových společností, které se promítají i do koncové ceny pro zákazníky, viz tabulka sazeb podle objemu motoru na webu pojisteniproauta.cz.

Vyberte si a šetřete

Zalíbí-li se vám některé z povinných ručení, které na vás srovnávač vyplivne, můžete si ho zpravidla okamžitě sjednat. Vše lze vyřídit přes internet, maximálně s nějakým lehkým doladěním po telefonu, který slouží především k upřesnění informací a pro případné dotazy, které můžete ohledně srovnávačů a povinného ručení mít.

Mohlo by vás zajímat:  Moto cestou necestou

Bezprostředně po sjednání a zaplacení vám srovnávač zašle zelenou kartu emailem, abyste mohli hned vyrazit na silnici. Tištěný originál samozřejmě dostanete také, je bez odkladu zaslán poštou. A kolik že můžete tímto způsobem ušetřit? Průměrně více než 1 500 Kč ročně, to je celých 50 % z průměrné ceny povinného ručení v České republice.

Výhodné povinné ručení si můžete sjednat ZDE!