Jaký je výsledek nejnovější výzvy Top Gearu?

Možná jste zaregistrovali, že moderátoři Top Gearu se v zatím poslední epizodě 22. série, vysílané minulou neděli, vypravili do Austrálie aby dokázali, že moderní auta dokáží fungovat prakticky kdekoliv na světě a jsou velice spolehlivá. 

James si pro tento úkol vybral Nissan GT-R, Jeremy BMW M6 Gran Coupé a Richard Bentley Continental GT V8 S – uznáte sami, že ani jedno z aut není zrovna nejvhodnější na překonávání australské přírody plné písku, ostrého slunce, nezpevněných silnic a prachu. Všichni tři nicméně na konci pořadu uvedli, že auta fungují skvěle a mají pouze kosmetické vady a zaprášený lak.

Jak však uvádí server The Supercar Kids, pravda je někde úplně jinde. Fotky, které si můžete prohlédnout níže v galerii, ukazují Hammondovo Bentley v dosti zbídačeném stavu v jedné z australských opraven. Auto muselo být kompletně přelakováno, kola plná červeného prachu už mají rovněž to nejlepší za sebou a nejhorší je pohled na „odstrojenou“ přední část karosérie, což napovídá cosi o notně poškozeném motoru (díky nechvalně proslulému australskému prachu by se nakonec ani nebylo co divit). Suma sumárum, britské luxusní kupé ztratilo během několik dnů přes polovinu své hodnoty! A to nejlepší na konec? Údajně bylo ze všech tří použitých aut v nejlepším stavu…

Zdroj: thesupercarkids.com