Jaroslav Svěcený a DS stále společně

Houslový virtuos Jaroslav Svěcený během koronavirové krize nezahálel a rozvážel svým vozem DS 7 CROSSBACK i roušky nemocnicím a dalším subjektům. Sám si před časem prošel poměrně složitým obdobím zdravotních komplikací a o to více se snaží pomáhat nyní, kdy je opět ve skvělé kondici.

Rozvezl téměř 6 000 roušek, hraje v domovech seniorů, podporuje NF Dejme dětem šanci, NF Umění doprovázet, celostátní sbírku Akce cihla pro mentálně postižené spoluobčany, ale už se naplno pouští i do koncertování ( před pár dny ve Svatovítské katedrále a ve Smetanově síni Obecního domu) a připravuje vydání nového 2alba WAY OF LIFE, které vyjde v září tohoto roku.

Jeho parťákem je nyní zbrusu nový vůz DS 7 CROSSBACK v mimořádně elegantní nové barevné kombinaci světle šedé metalízy s interiérem Opera v hnědé kůži Nappa.

Jaroslav velmi rád řídí a tráví na cestách mnoho hodin. Pohodlí pro něj i jeho housle je absolutní prioritou, aby mohl podávat skvělé hudební výkony při svých vystoupeních.

Zdroj obrázku: Tiskové materiály DS

„Jsme s mojí DS 7 už bytostně srostlí. Našel jsem tu přesně to, co potřebuji nejvíc: pohodlí, spolehlivost, výkon. V autě se soustředím při poslechu hudby na své budoucí vystoupení, zcela se zklidním a mám rád i pozornost, kterou s DS vzbuzuji. Líbí se mi, že můj vůz je jedinečný, lidi se hodně zajímají, nechávají si vyprávět příběh DS. Já opravdu hodně najezdím, proto jsem si oblíbil dieselovou variantu s krásnou spotřebou, je fajn, že nemusím tak často k čerpací stanici. Koronavirová pauza mě netěšila, ale cítil jsem se potřebný zase jinak. Snad jsem svým rozvozem roušek a dobrým slovem alespoň trochu pomohl  skvělým lékařům, sestřičkám a dalším v nemocnicích, kde žádnou pauzu neměli, ba naopak. Teď už koncertuji a pilně se připravuji na letní festivaly v Praze na Chodovské tvrzi, v Klášterci nad Ohří a na Jihočeských Nových Hradech, kde se vracím k milovaným houslím a moje DS 7 mi bude věrně stát po boku“, těší se Jaroslav Svěcený.

Mohlo by vás zajímat:  Celý víkend tankovali špatně. Pumpa zaměnila naftu za benzín

Jeho vůz je vybaven tak, aby i na dlouhých cestách poskytoval maximum pohodlí, což umí perfektně díky systému odpružení DS Active Scan Suspension nebo nočnímu vidění DS Night Vision. Interiér ve stylu Opera, s hnědým čalouněním v kůži Nappa a prošíváním v designu náramkových hodinek Channel 12, vyhřívanými a ventilovanými předními sedadly, zabudovanou navigací a zpětnou kamerou, světla DS LED Vision nebo hliníkové disky na 20-ti palcových kolech dotvářejí jedinečný charakter vozu a zpříjemňují jízdní zážitky. A nesmí chybět špičkový Hi-Fi systém FOCAL Electra se 14 reproduktory.

Zdroj: TZ DS

O Tomáš Dunajčík

Kontakt na autora: tomas.dunajcik@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora