Jít do autosalonu s minimem peněz není problém. Tato auta stojí pár korun

Mít nové auto může být pro mnohé považováno za naprostý luxus. To proto, že ceny některých modelů dosahují doslova astronomických částek. Kdo hledá kvalitu, dobrý výkon, odpovídající vzhled a také bezpečnost, ten se pohybuje v hodnotách několika stovek tisíc. U prestižních vozů v milionech.

Alternativa však existuje. Říkáte si, že je nemožné nakráčet do autosalonu a mít v kapse jenom menší sumu? Když vyrazíte ke správné značce, tak i s menší sumou uděláte dost parády. Kam pro auta za pár korun.

Suzuki

Nejde sice o nijak populární značku auta, ale to vůbec nevadí. Důležité je, že daný automobil získáte i s poměrně nízkou sumou našetřených peněz. Jedná se o model Suzuki Cedlerio, které sice patří mezi malé vozy, ale umí nabídnout i několik předností. Třeba zavazadlový prostor 254 litrů, nebo klimatizaci, Bluetooth i dobrý audiosystém.  To v základu. V něm je také tříválec s výkonem 50 kW. A toto všechno za 239 000 Kč s jistotou, že auto budete mít v záruce 5 let.

Citroen

Když zamíříte do salonu této automobilky, budete si moci vybírat dokonce hned ze 2 modelů. Prvním je Citroen C1, který je jasnou volnou pro toho, kdo hledá typický automobil do města. Odpovídá tomu jak velikost, tak i motor. Jedná se o litrový benzinový VTi, který zaujme i faktem, že plní nejnovější emisní normu Euro 6.2. Auto tak potěší i milovníky přírody. Dále nadchne i spotřebou 4,1 litrů. Ve výbavě je třeba rozjezd do kopce, klimatizace nebo audio s MP3. a to všechno jenom za 209 900 Kč.

S menším finančním obnosem však můžete dosáhnout ještě na další automobil této automobilky. Konkrétně je to Citroen C3, který už je podstatně větší a tak může hravě vyhovovat i běžné rodině. Pod kapotou má tříválec 1.2 PureTech taktéž s jistotou plnění Euro 6.2. Nutno však dodat, že mluvíme o výbavovém stupni „žebrák“, kdy chybí dokonce i klimatizace, nebo rádio. Na druhou stranu si stačí připravit jenom 229 900 Kč.

Mohlo by vás zajímat:  Nahlédněte do interiéru Škody Kamiq

Renault

Chcete městské auto za dobrou cenu? Zamiřte k této automobilce a poptávejte model Renault Twingo. Žádné velké rozměry nečekejte, ale na druhou stranu budete jistě spokojeni s kompaktností při pohybu ve městě, stejně jako budete spokojeni s tím, že máte na auto záruku v délce 5 let. O výkon se stará motor SCe 70, který je nepřeplňovaným tříválcem o objemu 1 litru. Jeho výkon je 70 koní a unikátem fakt, že je uložený vzadu. A jaká je cena vozu? Jenom 215 900 Kč ve výbavovém stupni Life.

Fiat

I tento zástupce v našem přehledu nabídne hned dvojici automobilů. Tím prvním modelem, který si představíme, je Fiat Panda. Auto, které alespoň podle názvu zná téměř každý. I když vzhledově to není žádný zázrak, je třeba myslet na jiné klady. Určitě se jedná o záruku v délce 5 let, která jenom podporuje kvalitu daného vozu. Jako motorizace je použitý benzinový motor o objemu 1,2 litrů, který má výkon 69 koní. A cena? 217 900 Kč.

Druhou možností ve stejném autosalonu je model Fiat Punto. Motorizaci má stejnou, tedy benzinový motor o objemu 1.2 litrů s výkonem 69 koní. Ve výbavě tohoto vozu nechybí rádio, stejně jako manuální klimatizace. I tady vás pochopitelně čeká potvrzení kvality, a to právě zárukou, která je v délce 5 let. A kolik za tento vůz? Částka je 237 900 Kč.

Komentáře