Jste odpůrce elektromobilů? Podívejte se na novou Mazdu!

V posledních letech se díky přísným emisním limitům výrobci aut orientují spíše na využití elektriky. Najdou se ale i takoví výrobci, že představili novou Mazdu na právě probíhajícím autosalonu, která má spalovací motor. Nutno říci, že je to jistě pro automobilku výzva, bezesporu si najde své příznivce.

Opravdu bude všude jezdit samý elektromobil?

Spoustu lidí již boom v elektromobilech otravuje. Najdou se tací, kteří říkají, že je to jen byznys a o žádné normy v podstatě nejde. Dokonce jsme se v posledních týdnech mohli doslechnout, že v německém městě, kde je zákaz vjezdu dieselů, proběhlo adekvátní měření emisí s výsledkem, který samotné aktivisty možná překvapil. Výsledky byly totiž ještě horší, než kdyby žádný zákaz nebyl.  Aktivisté v neposlední řadě také ztrácejí sponzory, takže to možná s těmi elektromobily nebude tak horké.

Mazda CX- 30 splňuje Euro 6d- Temp

Automobilka Mazda dokazuje, že to jde i se spalovacími motory. Na autosalonu v Ženevě představila celkem pěkné auto, které bude mít jistě své příznivce. Na rozdíl od ostatních představených novinek si ji již brzy budete moci zakoupit. Proč vlastně to jde i bez elektriky?

  • Nejmodernější termodynamika
  • Zvyšování účinnosti spalovacích agregátů

Mazda i s těmito motory drží krok a splňuje tu nejpřísnější normu Ero 6d- Temp a vychází z Mazdy 3. Na bližší informace si ale budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Jaký máte názor na elektromobily vy? A šli byste do nového auta, které se bude vymykat všem zvyklostem?

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Opel představí ve Frankfurtu přeplňovaný tříválec