Kávovar v autě i s hrnečky? Možné to je

4

Co byste řekli na možnost mít ve svém autě kávovar? Pokud patříte mezi osoby, které za prvé ráno nestíhají, ale zároveň se neobejdou bez ranní kávy, pak by tohle mohlo být řešení pro vás. Podívejte se, jakou možnost máte, při koupi nového vozu od automobilky Seat. Nutno říci, že výrobci se už předhánějí s kde čím.

Automat na kávu přímo v autě

Jako by nestačilo, že jsou auta vyráběna tak, aby splňovali přísné emisní limity, stále více čteme články o elektrifikaci. V Anglii zjistili, že pití kávy značně zatěžuje životní prostředí a proto vymysleli něco, co trochu planetě pomůže od plastů. Britové ročně spotřebují:

  • miliardy plastových kelímků
  • kávovar ušetří cca 54 000 Kč ročně
Mohlo by vás zajímat:  Pneumatiky potřebují celoroční péči, pouhé přezutí nestačí

Čísla platí sice pro Velkou Británii, ale jsou vskutku vysoká. Nebylo by skvělé mít ve svém autě kávovar i s hrnečky? Seat sice není první, zajímavá jsou ale čísla. Provoz takového kávovaru vyjde ročně zhruba na 12 500 Kč a zároveň vám ušetří čas, který byste strávili nad tím, než si kávu koupíte někde v bufetu.

I v Česku se dá koupit auto s kávovarem

Pokud jde o značku Seat, tak je tam vcelku jedno, který model si koupíte. Za příplatek něco málo přes 6000 Kč ho můžete mít i vy v kterémkoliv modelu. Musíte uznat, že kdo bez kávy ráno neudělá ani krok, je to pro něj skvělá nabídka, i když možná trochu přehnaná. Chtěli byste mít kávovar i kelímky vy? Není nad to si ráno při jízdě do práce uvařit kávu během chvilky.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora