Když nemůže klient k Volvu, přijede Volvo ke klientovi

Představte si, že si chcete vybrat nové Volvo. Čistě hypoteticky. Třeba si řeknete, že na dvě děti potřebujete aspoň XC70. Znáte to, na cestu na francouzskou riviéru s sebou povezete spoustu věcí a tudíž pořádný kufr je nezbytností. Auto se vám líbí, ale chtěli byste se v něm nejdříve projet. Není nic jednoduššího – stačí zajet do Auto Průhonice. A pokud to přímo do Průhonic máte daleko, můžete si vybrat ještě pobočku v Dejvicích nebo ve Stodůlkách. Jenže co když pak zjistíte, že se se svým novým Volvem sotva vejdete do garáže? A vypravit se s dětmi na prohlídku, to vám zabere víc času, než samotná testovací jízda. To nejmenší bude navíc třeba přebalit… Už jen při představě takové rodinné výpravy se vám zvyšuje krevní tlak? Pak můžete zůstat v klidu. I zde platí staré rčení „Když nemůže Mohamed k hoře…“.

Stačí kontaktovat jednu z poboček Auto Průhonice a dohodnout se, který den chcete auto vyzkoušet. A Volvo skutečně přijede až k vám domů. Vybrat si můžete kterýkoliv model. Vyzkoušíte si tak, jestli je vaše garáž dostatečně velká na XC90, nebo se budete muset spokojit s kombíkem V70. Ladí barva vašeho vysněného Volva s kytkami, které si vaše paní pěstuje před domem? Který model nejlépe pojme vaši rodinu? A do kterého se vám vejdou čtyři golfové bagy? To všechno si můžete vyzkoušet v domácích bačkorách.

Auto Průhonice vám tak nejen ušetří čas, ale zároveň nabídne možnost vyzkoušet si váš nový vůz v reálném prostředí. V proskleném autosalonu a nablýskané vypadají krásně všechna auta. S testovacími jízdami od Auto Průhonice si ale Volvo vyzkoušíte tam, kde ho budete denně používat – v sousedství vašeho domova nebo třeba místa zaměstnání.

Mohlo by vás zajímat:  MAXI půjčovna - půjčovna dodávek

Vojtěch Koval