Kia Ceed, auto, ve kterém se vyznáte

Kia Ceed Galerie3

Říkáte si, že je čas na nové auto, ale kdykoli vidíte kabinu nového vozu, přijdete si ztracen v té přemíře dotykových displejů? Chcete raději rozumě rozmístěná tlačítka, díky kterým budete přesně vědět, co zrovna mačkáte i se zrakem upnutým na vozovku? Vyzkoušejte novou Kia Ceed, nový a moderní vůz, který nezanevřel na tlačítka.

Moderní vůz se starým ovládáním

Je chvályhodné, o kolik za posledních pár let postoupil svět osobních automobilů a co všechno dnešní vozy umí. S tím ovšem přichází zádrhel pro běžné uživatele. Mnoho lidí nedrží krok s dobou, co se nových technologií týče, a co si budeme namlouvat, štelovat za jízdy něco na dotykovém displeji, aniž byste spustili zrak z vozovky může být někdy problém. Kia Ceed je sice vybavena moderním displejem, ale většinu funkcí, které budete potřebovat za jízdy ovládáte pomocí starých dobrých tlačítek, takže přesně víte, co zrovna mačkáte.

Mohlo by vás zajímat:  Grilovací kleště jsou komickou výbavou aut, která budí pozornost především na parkovišti

Vůz, za kterým se každý otočí

Nová Kia Ceed prošla faceliftem v roce 2022 a na první pohled zaujme svým moderním a elegantním vzhledem. Ať už se jedná o běžný vůz, kombík nebo jejich prémiové verze GT, můžete se spolehnout, že Váš vůz na sebe přitáhne pár obdivných pohledů. Předku dominuje maska chladiče ve tvaru tygřího čumáku a celý vůz je plný elegantních křivek, díky kterým se v davu neztratí.

Celá rodina vozů Kia Ceed

Ceed už není v dnešní době jen nějaký vůz od značky Kia. Kia Ceed je vůz, který zastřešuje celou rodinu vozů. Ať už Vás zaujala samotná Kia Ceed, kombík Kia Sportswagon, SUV crossover XCeed, nebo třeba sportovnější verze Kia ProCeed, Kia Ceed Vám má co nabídnout díky své široké nabídce výbav i motorizací. Pro více detailů, domluvení zkušební jízdy nebo zodpovězení dalších otázek o tomto voze, neváhejte kontaktovat Auto Jeremiášova, autorizovaného prodejce vozů Kia v České republice. Budete se tak moci snadno přesvědčit, jak to s těmi čudlíky opravdu je.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora