Kia spolu s neziskovou organizací Seniorem s radostí zve seniory do autokina

1 Kia ´vezmi Babi Do Kina´

Společnost KIA MOTORS CZECH ve spolupráci s neziskovou organizací Seniorem s radostí a za podpory dealera KIA AUTO JEREMIÁŠOVA s.r.o. připravila promítání speciálního projektu „Vezmi babi do kina!“ v rámci letního autokina na pražském Strahově. Projekt „Vezmi babi do kina!“ se uskuteční ve čtvrtek 13. srpna 2020 od 17 a 21 hod a vybraná filmografie je určena tak, aby zaujala zejména starší generaci. Večerní promítání uvede známá osobnost a vystoupí divadelní soubor Cirk La Putyka. Projekt „Vezmi babi do kina!“ je plánován také na září v Brně. Zisk ze vstupného bude využit na pořádání aktivizačních cvičebních či vzdělávacích kurzů v Domovech seniorů.

Mohlo by vás zajímat:  Někteří vozí v autě na první pohled zbytečné věci. Místo na stavbě je ale využijí jinak

Pro 7 vybraných seniorů bude navíc připraven unikátní zážitek s VIP servisem. Ten zahrnuje doručení pozvánky do autokina až domů kurýrem, odvoz seniorů s jejich dětmi či vnoučaty vozem značky Kia na filmový večer a předání dárkového balíčku s občerstvením na místě a překvapením – osobní video vzkaz od jejich blízkých promítaný na plátno před samotným zahájením filmového večera. Pokud chcete své babičce nebo dědečkovi udělat radost a zajistit jim výjimečný zážitek, napište na e-mail organizace Seniorem s radostí (info@senioremsradosti.cz). VIP balíček získají ti, kteří uvedou důvody, proč jsou pro ně rodiče či prarodiče výjimeční a čím je v životě inspirují.

Mohlo by vás zajímat:  Noční můra všech řidičů – která města jsou nejucpanější a kde se nejdéle načekáte?

„Podpora organizace Seniorem s radostí, která dlouhodobě pomáhá seniorům v aktivním zapojení do společnosti, nám dělá skutečnou radost a to již od začátku partnerství v době pandemie. Projekt „Vezmi babi do kina!“, který má motivovat mladou generaci k péči o vztahy se svými rodiči a prarodiči je svým konceptem vskutku výjimečná. Cílem je upozornit na to, že každý senior je pro nás VIP a je třeba jim dávat péči maximálně najevo. A abychom ocenili naše zákazníky, tak prvních deset z nich, kteří na strahovský stadion přijedou ve svém voze značky Kia, má vstup do autokina zdarma,“ říká Kateřina Vaňková Jouglíčková, PR & Corporate Event Manager společnosti KIA MOTORS CZECH.

Mohlo by vás zajímat:  Četné omyly řidičů zkracují životnost auta. To nejvíce trpí v každodenním městském provozu

Nezisková organizace Seniorem s radostí existuje již od roku 2016 a zajišťuje aktivity a pomoc seniorům po celé republice a nově i na Slovensku. Organizace, která má k dispozici více než 12 000 dobrovolníků, zřídila pro seniory a další ohrožené skupiny obyvatel linku pomoci. V současné době pomáhá skoro 30 tisícům lidí.

Zdroj: TZ Kia
Jakub Horák

O Jakub Horák

Kontakt na autora: jakub.horak@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora