Kia XCeed překvapuje svým vzhledem. Jde o nový crossover ve stylu kupé

Odhalení novinky v podobě modelu Kia XCeed se blíží. Mělo by k němu dojít 26. června letošního roku. Pokud vás zajímá, čím chce tato automobilka zaujmout, rozhodně to bude design. Dokládá to první fotografie této novinky, která jasně ukazuje na to, že vzhled vozu nebude až tak tradiční, jak mnoho lidí čeká.

Jak vypadá Kia XCeed? Jde o crossover ve stylu kupé

Ano, přesně takto bychom si mohli vůz Kia XCeed charakterizovat. Samozřejmostí je klasický evropský design typický pro croossover, který však nabídne mnohem lepší styl, než celá řada konkurentů. Už teď je jasné, že auto bude pro toho, kdo chce spojit praktičnost a pohodlnost městských SUV se vzhledem, za kterým se doslova každý ohlédne.

Prvotřídní práce pod taktovkou Gregoryho Guillaumea

Kdo za designem novinky stojí? Vzhled vozu Kia XCeed vznikal pod taktovkou Gregoryho Guillaumea. Tedy viceprezidenta právě pro design. Hlavní charakteristikou má být především emotivnější a sportovnější vzhled, který doplní i některé parametry vozu. Konkrétně je to především vyšší světlá výška a zároveň nižší poloha sedadel, na rozdíl od klasických SUV, dostupných na současném trhu. Dá se očekávat, že to není jediná netradiční novinka spojená s tímto modelem. A jak se vám líbí?

Komentáře
Mohlo by vás zajímat:  Mazda MX-5 Club - Nová verze