Konec května bude patřit unikátním autům. Stačí navštívit pražské Legendy

Beautiful Car

Na poslední květnový víkend se těší nejeden fanoušek aut. Po letech, kdy do mnoha akcí vstoupil covid, se bude opět konat automobilová slavnost s názvem Legendy. První ročník se konal už v roce 2013 a od té doby se akce vryla do srdcí všech fanoušků a milovníků aut. Ti se naposledy sešli v roce 2019. A letos se konečně sejdou znovu.

Kdy a kam?

Jak již bylo zmíněno, akce Legendy se koná poslední květnový víkend, tedy 28.-29. května 2022. A to na známém místě, na Výstavišti Praha – Holešovice. Právě na tomto prostoru, venku i uvnitř se rozprostřou skutečné automobilové skvosty.

Mohlo by vás zajímat:  Šanghaj odhalí mnoho novinek. Jaká pro Evropu?

Co lze vidět?

Téma letošní akce Legendy je jasné: Italská vášeň. To znamená jediné, možnost prohlédnout si na vlastní oči jedinečné vozy Alfa Romeo, Fiat, Maserati, ale také Ferrari a Lamborghini. Každá doba měla vždy své legendy, a to přináší možnost pokochat se historickými unikáty, i žhavými novinkami.

Program kromě tématu, kterým je Italská vášeň, přinese i možnost projít si Shell Pavilon rychlosti, kde už název jasně napovídá, na jaké primární téma bude zaměřen. Své místo na Legendách ale budou mít i automobilové kluby se svými exponáty. I to slibuje unikátní podívanou.

Mohlo by vás zajímat:  Porsche 911 Turbo v designu Gulf Oil

Se všemi vstupenkami

Covidové roky Legendy výrazně narušily. V letech 2020 a 2021 se akce nekonala. Kdo má na tyto roky vstupenku, může ji samozřejmě použít i letos, v roce 2022. Kdo ji ještě nemá, má možnost jejího nákupu. Dospělí zaplatí 599 Kč, studenti, senioři a ZPT 399 Kč. Děti a mládež do 18 let mají vstup v doprovodu dospělé osoby zcela zdarma.

David Hampl

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora