Kráska jménem Audi září v Ženevě

Letošní autosalon nabízí především auta s eklektickým motorem, případně hybridem. Není se čemu divit, když výrobci musí splňovat kritické emisní normy. Tahle Audina ale osloví spoustu lidí. Podívejte se na krásku Q4 e-tron. Líbí se vám?

V Ženevě se objevilo několik modelů

Audi ale nepřijelo ukázat jen tento model. Nabízí celou řadu hybridů, které byste si vybrali vy? Na samostatný elektromobil si budeme muset počkat, i tak by tyhle auta stála za to. V Ženevě tak můžete vidět kromě zmíněné Q4, také:

  • A6
  • A7 Sportback
  • A8 Long
  • Q5

Zmíněná Q4 e-tron nabídne rozměry 4,6 x 1,9 x 1,6 m, jde o krásné SUV. Auto se pyšní elektromotorem vzadu s výkonem 204 koní a vepředu motorem se 102 koňmi. Auto by na jedno nabití mělo ujet až 450 km s tím, že díky rychlonabíjení dostanete během 30 minut baterku do stavu 80 % celkové kapacity.

Na první pohled typické Audi

Pokud jste příznivci této značky, bude se vám líbit její typický design se čtyřmi kruhy vpředu. Velmi zdařilá jsou úzká LED světla. Co se týče interiéru, jde o klasickou přístrojovku, která nikoho neurazí, ale zároveň nenadchne. Co je pozitivní, že si tuhle krasavici budete moci koupit na konci příštího roku. V dalších 5 letech se pak budeme setkávat s dalšími 12 elektromobily. Líbila by se vám, nebo máte raději jiné značky? Nutno říci, že jde o velmi povedený kousek, který určitě v prodeji nezůstane pozadu.

Komentáře

O David Hampl

V případě kontaktu využijte email: hampl@autozine.cz

Zobrazit více příspěvků autora