Lamborghini Aventador v úpravě pro letiště v Bologni

Před nedávnem jsme vám zde představili velice netypický vozový park dálniční policie v Saudské Arabii, kterému dominuje především supersportovní Lamborghini Aventador. Aby toho nebylo málo, představil se nejnovější produkční model automobilky jako člen flotily letiště v Bologni.

Není jasné, zda se letiště Aeroporto di Bologna inspirovalo právě Saudskou Arábii, ale je zřejmé, že díky přítomnosti tohoto letištního supersportovního vozu se zcela jistě zvedne popularita letiště samotného. Kdo by však čekal, že letištní Aventador zde bude sloužit na stálo, ten bude zklamán. Jedná se totiž jen o pouhé zapůjčení vozu do 19 května tohoto roku. Toto zapůjčení souvisí s představením šokujícího konceptu Lamborghini Egoist a také s oslavou 50. výročí automobilky.

O dočasné řízení superrychlého Aventadoru se budou starat speciálně vyškolení pracovníci letiště. Jak je zřejmé z fotografií, vůz je vybaven polepy v červené barvě a nápisem Follow Me (Následuj mě). Kromě toho zde nechybí patřičná technologie pro komunikaci s vedením letiště.

Zdroj: autoevolution.com